Bożena Dykiel naciera włosy wódką i robi 50 przysiadów dziennie. Aktorka zdradziła sekret swojej figury. Tyłek idzie w górę

i

Autor: AKPA

I już wszystko jasne!

Bożena Dykiel naciera włosy wódką i robi 50 przysiadów dziennie. 75-letnia aktorka zdradziła sekret swojej figury. "Tyłek idzie w górę"

2023-08-26 17:51

Bożena Dykiel zdradziła sekret swojej urody i figury. Aktorka znana między innymi z roli Marii Zięby w "Na Wspólnej" wyjawiła, że każdego dnia robi pięćdziesiąt przysiadów. W rozmowie z mediami opowiedziała także, jak wygląda jej dieta i co z niej wyeliminowała w trosce o zgrabną sylwetkę. "Automatycznie tyłek idzie w górę" - stwierdziła. Aktorka ma również wyjątkowy sposób na pielęgnację włosów.

Bożena Dykiel zdradziła sekret swojej figury. Robi 50 przysiadów dziennie

Bożena Dykiel to jedna z najpopularniejszych aktorek telewizyjnych i teatralnych w Polsce. W ostatnich latach widzowie kojarzą ją głównie z roli Marii Zięby w serialu "Na Wspólnej". Niektórzy fani aktorki wprost twierdzą, że dla ich idolki czas się po prostu zatrzymał i aż trudno uwierzyć, że ma ona 75 lat. Bożena Dykiel w rozmowie z mediami opowiedziała o swoich codziennych rytuałach pielęgnacyjnych, diecie i treningach. "Jeśli proste ćwiczenia robi się systematycznie, to automatycznie tyłek idzie w górę" - powiedziała w programie "Klinika Urody". Bożena Dykiel zapewniła, że codziennie ćwiczy przez około 40 minut oraz obowiązkowo robi pięćdziesiąt przysiadów. Oczywiście przestrzega także rygorystycznej diety. "Pieczywo i ziemniaki ograniczyłam do minimum. Natomiast bez ograniczeń jem sałatę. Jadam także drób i ryby z warzywami, ale staram się unikać czerwonego mięsa" - dodała w programie.

Aktorka opowiedziała, ja dba o włosy i skórę

Na tym dbanie o urodę się nie kończy. 75-letnia aktorka nie zapomina także o zabiegach pielęgnacyjnych, które pomagają utrzymać jej ciało i skórę w dobrej kondycji. "Nie usnę, jeśli nie pomasuję twarzy. Masuję i uciskam milimetr po milimetrze: skronie, czoło, nad brwiami, pod brwiami, wokół nosa, ust, brodę. Całą twarz uciskam mocno, szczypię, a potem silnie rozciągam w stronę włosów" - wyjaśniła Dykiel. Oprócz tego ze szczególną troską dba o swoje stopy i każdego dnia wciera w nie olejek rycynowy. W rozmowie z Plejadą aktorka zdradziła sekret swoich pięknych włosów. Okazuje się, że wciera w nie wódkę. "Liście pokrzywy zalać 1/2 litra wódki, wlać do ciemnej butelki, postawić w kuchni, codziennie wstrząsnąć. Po 10 dniach mamy gotową miksturę do wcierania w skórę głowy. Włosy po takiej miesięcznej kuracji są mocne i zdrowe. Przy okazji wykonuję masaż głowy, gdzie mamy różne meridiany, których masowanie korzystanie wpływa na pamięć, ciśnienie, serce." - twierdzi.

Sonda
Cenisz Bożenę Dykiel za jej talent aktorski?
Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę