Braciak ujawnił transpłciowe dziecko bez jego zgody! Teraz przeprasza

2021-11-30 20:30
Jacek Braciak przeprosił syna
Autor: AKPA Jacek Braciak przeprosił syna

Jacek Braciak dokonał ojcowskiego coming outu, czyli przyznał otwarcie, że ma transpłciowe dziecko. Jego córka Jadwiga czuje się mężczyzną. Braciak uznał więc, że w udzielonym wywiadzie zdradzi, że zyskał teraz syna Konrada. Okazało się, że jego syn nic nie wiedział o szczerym wyznaniu ojca. Aktor przeprosił za to swoje dziecko.

Jacek Braciak to kolejna osoba ze świata mediów, która ujawniła, że ma transpłciowe dziecko. Wcześniej zrobił to dziennikarz TVN Piotr Jacoń, który również zdecydował się poruszyć bardzo delikatny temat i opowiedzieć o tym, jak zaakceptował transformację syna w córkę. Braciak miał odwrotną sytuację. Jego najstarsza córka Jadwiga jest teraz synem Konradem. Aktor wyjawił to na łamach grudniowego numeru magazynu "Zwierciadło": - Jestem ojcem dwóch córek i syna. Dlatego, że moja córka okazała się mężczyzną w swojej istocie, w swoim wnętrzu, myśleniu, więc w tej chwili mam syna. Miałem kiedyś córkę Jadwigę, a teraz mam syna Konrada. I tak, myślę, że moje dzieci to ludzie wolni. Więcej o tym coming oucie tutaj. Jacek Braciak udzielił kolejnego wywiadu. Tym razem opowiada o synu w rozmowie z dziennikarzem "Newsweeka". Okazało się, że nie uzgadniał z synem ujawnienia informacji o jego transpłciowości:

- Przyznam szczerze: nie widziałem nic niestosownego w nadmienieniu w wywiadzie, że miałem trzy córki, a teraz mam dwie córki i syna. Kompletnie nie byłem świadomy doniosłości, jak się okazało, tego sformułowania. Ale natychmiast po tym rozmawiałem ze swoim synem, który mi zwrócił uwagę, że powinienem był zapytać go o zgodę. Oczywiście, przeprosiłem. I o zgodę na rozmowę z panem już zapytałem dopytując o pewne rzeczy techniczne, przygotowując się, żeby nie walnąć babola, nie zrobić niedźwiedziej przysługi. Konrad powiedział, że ma do mnie zaufanie, a przy okazji, że jest dumny ze mnie. I tu się wymieniliśmy uprzejmościami i zapewnieniami miłości.

Galeria poniżej: Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko. Zyskał syna zamiast córki

ZOBACZ: Tak wygląda teraz 69-letni Bogusław Linda. Zaszył się na innym kontynencie [ZDJĘCIA]

Sonda
Wspierałbyś swoje dziecko, gdyby okazało się, że jest transpłciowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE