Cezary Żak pokazał zdjęcie po powrocie z urlopu

i

Autor: AKPA/Podlewski

Zmęczony wakacjami?

Cezary Żak pokazał zdjęcie po powrocie z urlopu. Nie wygląda dobrze

2022-08-08 10:40

Cezary Żak (61 l.) to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Mężczyzna oraz jego żona, Katarzyna (59 l.) w tym roku spędzali wakacje w malowniczej Andaluzji. Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy i para wróciła już do Polski. Na zdjęciu, które mężczyzna opublikował na swoim profilu na Instagramie, nie wygląda na wypoczętego... Musicie je zobaczyć!

Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych aktorów Polsce, który zawdzięcza sławę rolom w serialach takich jak "Miodowe lata" i "Plebania". Widzowie mogli go oglądać również w wielu innych popularnych produkcjach, m.in. "Kilerze", "Klanie", "Dniu świra", "Barwach szczęście" czy "Drugiej szansie". Na początku maja 2022 roku doszło do głośnego skandalu z udziałem aktora. Okazało się, że mężczyzna palił plastikowe śmieci na swojej działce na Mazurach, zamiast wrzucić je do żółtego kosza na tworzywa sztuczne i metale...

Ostatnio Cezary Żak oraz jego żona, Katarzyna, wybrali się na urlop do Hiszpanii. Para wypoczywała w Andaluzji, czyli regionie słynącym z wyjątkowych zabytków oraz wspaniałej kuchni. Jak mogliśmy zobaczyć na zdjęciach, które aktorzy opublikowali w mediach społecznościowych, chętnie pływali motorówką po Morzu Śródziemnym.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po wspaniałym urlopie para wróciła do Polski i oddała się pracy oraz codziennym obowiązkom. Cezary Żak postanowił zakomunikować o swoim powrocie, publikując zdjęcie na Instagramie. Mężczyzna wygląda na nim na bardzo zmęczonego, co nie umknęło uwadze fanów oraz kolegów po fachu.

- Zawsze możesz powiedzieć, że to do roli taki wygląd

- No to ja nigdzie nie jadę

- Panie Czarku, bez urazy, ale zarósł Pan jak rower w pokrzywach

- Panie Czarku, po urlopie trzeba odpocząć

- Urlop najbardziej męczy - komentowali żartobliwie.

Myślicie, że Cezary Żak faktycznie nie wypoczął podczas urlopu?

Zobacz zdjęcia państwa Żaków w naszej galerii!

Cezary Żak ukrywał przed wszystkimi straszną chorobę
Sonda
Czy lubisz Cezarego Żaka?
Nasi Partnerzy polecają