Cezary Żak w filmie Gierek. Zagra Leonida Breżniewa

i

Autor: AKPA Cezary Żak w filmie "Gierek". Zagra Leonida Breżniewa

Cezary Żak w charakteryzacji na planie "Gierka". Fani go nie poznali

2020-08-20 13:11

Cezary Żak (58 l.) dołączył do obsady filmu "Gierek", który wkrótce wejdzie do kin. W roli głównej zobaczymy Miśka Koterskiego, a kogo zagra Żak? Gwiazdor "Rancza" znowu ma okazję zabłysnąć na wielkim ekranie. Jego metamorfoza na planie "Gierka" zaskoczyła fanów. Jest tak dobra, że niektórzy go nie rozpoznali. Jak myślicie, pasuje do roli?

Oczywiście największą gwiazdą filmu "Gierek" będzie Michał Koterski. Serialowy aktor otrzymał ogromną szansę na to, aby udowodnić swój talent. Jego udział w produkcji ocenił syn Edwarda Gierka. Stwierdził, że sam mógłby być sobowtórem I sekretarza KC PZPR. W żonę Gierka wcieli się Małgorzata Kożuchowska, która zgodziła się na zmianę swojego wizerunku i fryzury rodem z PRL. Aby uwiarygodnić klimat tamtych czasów aktorzy musieli przejść metamorfozy. Cezary Żak zagra przywódcę ZSRR Leonida Breżniewa.  Na Instagramie pojawiło się zdjęcie zza kulis produkcji. Możemy podziwiać Cezarego Żaka w pełnej charakteryzacji. Aktor musi częściowo występować na wózku inwalidzkim, aby pokazać w jakim stanie znajdował się Breżniew pod koniec życia. Fani są zachwyceni wizerunkiem aktora.

- Cezary Żak.. Trafny wybór do tej roli.

- O Boze. Na początku nie poznałem ze Brezniew to Cezary Żak. Osoba od charakteryzacji do Oscara!

Cezary Żak w filmie Gierek. Zagra Leonida Breżniewa

i

Autor: Instagram Cezary Żak w filmie "Gierek". Zagra Leonida Breżniewa
Koterski jako Gierek. Czy jest podobny do I sekretarza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE