Cichopek, Kurzajewski, Smaszcz

i

Autor: Instagram, Podlewski/Akpa

Historii ciąg dalszy

Cichopek i Kurzajewski nie wytrzymali! W dosadny sposób odpowiedzieli Smaszcz podczas PnŚ. Pokazali dowody

2022-11-11 11:50

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski najwyraźniej postanowili w końcu odnieść się do zarzutów Pauliny Smaszcz. W dość wymowny sposób odparli atak byłej żony dziennikarza i pokazali niezbite dowody na to, jaka jest prawda. Utarli nosa Smaszcz i to na dodatek przed kamerami w programie "Pytanie na Śniadanie".

Paulina Smaszcz oskarża Kurzajewskiego 

Podczas piątkowego (11.11) programu "Pytanie na Śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odnieśli się do jednego z zarzutów Pauliny Smaszcz. Była żona dziennikarza jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym zarzuciła, że Kurzajewski po związaniu się z Kasią Cichopek oddał ich wspólnego psa, z którym związani byli jego synowie Franciszek i Julian. - Powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna – to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem... – powiedziała w rozmowie z Anną Zejdler. Teraz para pokazała niezbity dowód na to, jaka jest prawda.

Cichopek i Kurzajewski odpowiedzieli Smaszcz w dosadny sposób

Najwyraźniej Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie wytrzymali i w końcu postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości na temat tego, jaka jest prawda i czy oskarżenia byłej żony dziennikarza są prawdziwe. Zrobili to podczas programu "Pytanie na Śniadanie". W studiu śniadaniówki wraz z Kasią i Maćkiem pojawił się owczarek niemiecki o imieniu Bono. - A dzisiaj w studiu gość specjalny. To jest pies Maćka – Bono – przedstawiła psiaka swoim fanom na Instastories. Tym sprytnym zagraniem odparli zarzuty Smaszcz, że niejako Maciej miał oddać ukochanego psa swoich synów. 

Kurzajewski przyszedł z psem do PnŚ

i

Autor: Instagram/ Katarzyna Cichopek Kurzajewski przyszedł z psem do PnŚ
Kurzajewski przyszedł z psem do PnŚ

i

Autor: Instagram/ Katarzyna Cichopek Kurzajewski przyszedł z psem do PnŚ
Sonda
Co myślisz o ostatnich wypowiedziach Pauliny Smaszcz na temat Kurzajewskiego i Cichopek?
Smaszcz OTWARCIE o CHOROBIE. Nie było przy niej rodziny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany