Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Chyba nikt się tego nie spodziewał!

Smaszcz uderzyła w Kurzajewskiego i Cichopek. Tak jej fani zareagowali na wywiad

2022-10-21 9:35

Paulina Smaszcz (49 l.) udzieliła wywiadu Monice Jaruzelskiej (59 l.). Podczas rozmowy publicznie rozmyślała nad momentem, kiedy mógł rozpocząć się romans jej byłego męża i Katarzyny Cichopek (40 l.). Choć krytycznie wypowiedziała się o zachowaniu Macieja Kurzajewskiego (49 l.), zbiera pozytywne opinie ze strony fanów.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli zmuszeni ujawnić się, kiedy pod urodzinowym postem aktorki pojawił się niespodziewany komentarz Pauliny Smaszcz. Celebrytka dała do zrozumienia, że gwiazda "M jak miłość" wyleciała do Jerozolimy z kolegą z pracy i, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjacielskie stosunki. Zakochani potwierdzili kilka chwil później, że są parą i od tamtego czasu stale mierzą się z uszczypliwymi uwagami ze strony Pauliny. W rozmowie z Moniką Jaruzelską gwiazda przyznała, że Maciej okłamywał ją, jej dzieci oraz media, a podczas rozwodu umawiali się, że nie będzie tego robił. Jak na tak krytyczne słowa pod adresem byłego męża zareagowali internauci?

Smaszcz uderzyła w Kurzajewskiego i Cichopek. Tak jej fani zareagowali na wywiad

Choć Paulina Smaszcz nie udostępniła na swoim instagramowym koncie posta związanego z jej wizytą w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej", jej wierne obserwatorki nadrobiły rozmowę i ochoczo ją oceniały. Komplementowały celebrytkę za szczerość, otwartość i mądrość.

- Pani Paulino, jestem świeżo po obejrzeniu pani wywiadu u Moniki Jaruzelskiej, który serdecznie zainteresowanym polecam. Bardzo ciekawa rozmowa. A u pani jak zwykle krew nie woda. Czuć emocje. Pozdrawiam serdecznie.

- Właśnie obejrzałam pani wywiad z panią Moniką i bardzo panią podziwiam - za mądrość, klasę i prawdę. Wszystkiego dobrego.

- Jakaż wspaniała rozmowa u pani Moniki Jaruzelskiej! Ileż tam prawdy, mądrości, doświadczenia.

- Nie tylko kobieta petarda, ale i prawdziwa kobieta, matka. Piękny wywiad dla inteligentnych ludzi.

W podobny sposób zareagowaliście na rozmowę Pauliny Smaszcz z Moniką Jaruzelską? Myślicie, że Maciej Kurzajewski zdecyduje się odeprzeć ataki eksmałżonki?

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?