Natasza Urbańska Cleo  Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Akpa

To prawdziwe gwiazdy estrady

Cleo żegna się z "The Voice Kids"! Sensacyjne doniesienia. Poznaliśmy nazwiska nowych jurorów!

2023-07-20 15:03

Jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski poinformował, że żegna się z programem "The Voice of Kids". Dla fanów tego telewizyjnego show było to ogromne zaskoczenie. Teraz z kolei z jurorskim fotelem pożegnała się inna jurorka, Cleo. Padły już nazwiska nowych jurorów, są to dwie piosenkarki!

Cleo dołącza do Dawida Kwiatkowskiego i żegna się z posadą jurorki programu "The Voice of Kids". Dla wielu to zaskoczenie, bowiem nikt nie spodziewał się, że autorka takich hitów jak: "Za krokiem krok", "Dom", czy "Łowcy Gwiazd" odejdzie z programu. Choć piosenkarka nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia w tej sprawie, to osoby pracujące przy produkcji programu zdradziły serwisowi "Pudelek", że nie wystąpi ona w następnej edycji show. Wiadomo również, że odeszła z własnej woli.

Cleo żegna się z programem "The Voice Kids". Znamy nazwiska nowych jurorek.

W związku z roszadami w składzie jurorskim, "Super Express" postanowił zaczerpnąć informacji, kto wystąpi w nowej edycji programu. Jak wynika z naszych ustaleń i jak udało nam się potwierdzić, w nowej edycji programu TVP na fotelach jurorskich zobaczymy dwie wokalistki. Będą to: Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Natasza Urbańska.

Zobacz poniższą galerię: Cleo ma doskonałe podejście do dzieci. Czy planuje własne?

Cleo jest ulubienicą dzieci. Czy planuje mieć własne?
Sonda
Lubisz muzykę Cleo?