Córka Bogusława Lindy pokazała zdjęcie w odważnej fryzurze. Niesamowita uroda 30-latki!

2022-08-12 18:00

Aleksandra Linda (30 l.) to córka legendarnego aktora, Bogusława Lindy (70 l.) i Lidii Popiel (63 l.). Kobieta pracuje w modelingu i wyróżnia się niesamowitą urodą. Niedawno postanowiła zaszaleć z kolorem włosów. Postawiła na wyrazisty odcień! Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia.

Bogusław Linda to aktor, którego z czystym sumieniem można nazwać legendarnym. Mężczyzna doczekał się trójki dzieci: Michała (43 l.) i Mikołaja (43 l.) ze swoją pierwszą żoną, Lidią oraz Aleksandry (30 l.) z Lidią Popiel, którą poślubił w 2000 roku. Aleksandra Linda poszła w ślady sławnych rodziców i również związała swoją karierę zawodową z show-biznesem. Obecnie pracuje jako modelka. Zagrała również w kilku znanych produkcjach, m.in. "Psach 3. W imię zasad", "Totemie" i "Diablo. Wyścigu o wszystko". 

Córka Bogusława Lindy wyróżnia się niesamowitą, hipnotyzującą urodą, którą odziedziczyła po babci. Kobieta do tej pory miała dość ciemne włosy. Niedawno postanowiła jednak zaszaleć i zafarbowała je na różowo. Trzeba przyznać, że wygląda fantastycznie!

Podoba wam się Aleksandra Linda w takim wydaniu?

Zobacz zdjęcia córki Bogusława Lindy w naszej galerii!

TOP 5 tekstów Bogusława Lindy
Sonda
Czy Twoim zdaniem Aleksandra Linda to dobra aktorka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki