Metamorfoza córki gwiazdora

Córka Bogusława Lindy pokazała zdjęcie w odważnej fryzurze. Niesamowita uroda 30-latki!

2022-08-12 18:00

Aleksandra Linda (30 l.) to córka legendarnego aktora, Bogusława Lindy (70 l.) i Lidii Popiel (63 l.). Kobieta pracuje w modelingu i wyróżnia się niesamowitą urodą. Niedawno postanowiła zaszaleć z kolorem włosów. Postawiła na wyrazisty odcień! Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia.

Bogusław Linda to aktor, którego z czystym sumieniem można nazwać legendarnym. Mężczyzna doczekał się trójki dzieci: Michała (43 l.) i Mikołaja (43 l.) ze swoją pierwszą żoną, Lidią oraz Aleksandry (30 l.) z Lidią Popiel, którą poślubił w 2000 roku. Aleksandra Linda poszła w ślady sławnych rodziców i również związała swoją karierę zawodową z show-biznesem. Obecnie pracuje jako modelka. Zagrała również w kilku znanych produkcjach, m.in. "Psach 3. W imię zasad", "Totemie" i "Diablo. Wyścigu o wszystko". 

Córka Bogusława Lindy wyróżnia się niesamowitą, hipnotyzującą urodą, którą odziedziczyła po babci. Kobieta do tej pory miała dość ciemne włosy. Niedawno postanowiła jednak zaszaleć i zafarbowała je na różowo. Trzeba przyznać, że wygląda fantastycznie!

Podoba wam się Aleksandra Linda w takim wydaniu?

Zobacz zdjęcia córki Bogusława Lindy w naszej galerii!

TOP 5 tekstów Bogusława Lindy
Sonda
Czy Twoim zdaniem Aleksandra Linda to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE