Piotr Fronczewski nie może pracować przez chore serce

i

Autor: Akpa Piotr Fronczewski nie może pracować przez chore serce

Aktor opowiedział o kulisach

Córka Fronczewskiego była wschodzącą gwiazdą, nagle zniknęła ze sceny. Prawie nikt nie wie, co się stało!

2022-12-19 10:48

Piotr Fronczewski (76 l.) od lat jest na scenie i uchodzi za jednego z najwybitniejszych aktorów. Znany i lubiany artysta sceniczny ma dwie córki: Katarzynę i Magdalenę. Jedna z nich była wschodzącą gwiazdą. Nagrała płytę, debiutowała w filmie, aż tu nagle zniknęła ze sceny. Prawie nikt nie wie, co się stało! Aktor opowiedział o kulisach jej kariery. Dla wielu to może być szok.

Piotr Fronczewski to wybitny aktor, prywatnie uchodzący za bardzo ciepłego i pełnego klasy człowieka. Znany i lubiany przede wszystkim z takich wcieleń jak Ambroży Kleks, Szpicbródka, Poeta w "Weselu", Czesław Wiśniak w "Konsulu", Stańczyk w "Królowej Bonie" czy wreszcie Jacek Kwiatkowski w kultowej "Rodzinie zastępczej". Fronczewski od lat jest na scenie, a jego głos możemy usłyszeć nie tylko w produkcjach filmowych i serialach, ale także w piosenkach, a nawet grach komputerowych. Nieważne, czy jesteś młody, czy nieco starszy, zapewne Piotra Fronczewskiego znasz. Możesz za to nie wiedzieć, że jedna z jego córek była wschodzącą gwiazdą! Radziła sobie świetnie, aż nagle zniknęła ze sceny. Prawie nikt nie wie, co się stało. Teraz aktor postanowił opowiedzieć o kulisach jej kariery.

Córka Fronczewskiego była wschodzącą gwiazdą, nagle zniknęła ze sceny. Co się stało?

Piotr Fronczewski jest ojcem dwóch córek: 47-letniej dziś Katarzyny i 44-letniej Magdaleny. Żadna z nich ostatecznie nie związała swojego życia ze sceną, choć w dzieciństwie próbowały to robić, mimo sprzeciwów ojca, który uważał, że ta praca może być dla nich zbyt obciążająca psychicznie. Dziewczynki śpiewały w chórkach Majki Jeżowskiej, starały się zostać artystkami. Wyróżniała się szczególnie Magdalena, która nagrała nawet własną płytę "WOW/piosenki dla dzieci". Brała udział w konkursach piosenki dziecięcej, debiutowała w filmie - w 1987 roku mogliśmy zobaczyć ją w "Podróżach Pana Kleksa". Wschodząca gwiazda nagle zniknęła ze sceny. Dlaczego? Czy presja faktycznie okazała się zbyt silna? A może zrozumiała obawy ojca?

"W jakiś sposób udało mi się odwrócić bieg rzeczy, ale bez wywierania presji. Wydaje mi się, że zrozumiały ten punkt widzenia i zaakceptowały go. Choć podejrzewam, że Magda czuje rodzaj tęsknoty za niespełnionym marzeniem", powiedział w "Gali" Piotr Fronczewski.

Co dziś robią córki Piotra Fronczewskiego? Katarzyna pracuje jako lekarz medycyny nuklearnej, ukończyła studia filozoficzne oraz Akademię Medyczną w Warszawie. Z kolei Magdalena prowadzi gabinet psychologiczny, ukończyła bowiem właśnie psychologię. Piotr Fronczewski nie ukrywa, że jest dumny z córek i zdecydowanie ma do tego pełne prawo.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Piotr Fronczewski nie może pracować przez chore serce

Sonda
Lubisz Piotra Fronczewskiego jako aktora?
Najlepsze filmy Piotra Fronczewskiego

Wigilijny karp inny niż wszystkie dotąd? 

Posłuchaj, jak przyrządza go Masterchef Grzegorz Zawierucha!

Listen to "Masterchef Grzegorz Zawierucha m.in. o karpiu w ravioli" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają