Katarzyna Grabowska

i

Autor: AKPA Katarzyna Grabowska

kto by pomyślał?

Córka Grabowskiego szczerze o ojcu. Duże zaskoczenie, tego się po nim nie spodziewałeś

2023-02-06 9:43

Co jak co, ale przez lata swojej kariery zawodowej Andrzej Grabowski wyrobił sobie wizerunek człowieka, do którego określenie "dusza towarzystwa" pasuje jak ulał. Zazwyczaj widzimy go w jowialnym nastroju, uśmiechniętego, sypiącego z rękawa różnego rodzaju bon motami. Jak się jednak okazuje, aktor ma również swoje drugie, znacznie odmienne oblicze. Opowiedziała o nim jego młodsza córka. Słowa Katarzyny Grabowskiej mogą naprawdę zaskoczyć fanów jej taty.

Andrzej Grabowski -ma dwie córki - 40-letnią Zuzannę oraz 32-letnią Katarzynę. Obie poszły w ślady rodziców (ich mamą jest Anna Tomaszewska) i zostały aktorkami. Młodsza z nich zdecydowała się w weekend udzielić wywiadu dla serwisu cozatydzien.tvn.pl. W nim uchyliła rąbka tajemnicy o swoich relacjach ze sławnym tatą. Do tego opowiedziała, jaki prywatnie jest Andrzej Grabowski. To może być zaskakujące dla wielu fanów aktora!

- Mój tato bywa czasami zamknięty, trochę niedostępny, bywa humorzasty, smutny, wsobny, nostalgiczny. Nie jest to żadna wada i ja trochę to po nim mam, jestem trochę do niego podobna, co odkrywam z zaciekawieniem. Mój tata, jak jest duszą towarzystwa, jak są ludzie, okazje do świętowania, to jest otwarty, towarzyski, cudowny i nikt by nie powiedział, że potrafi być czasami tak zamknięty i ponury - szczerze przyznała.

To nie wszystko!

 - Czasami trudno się przebić, nigdy nie wiadomo, czy to jest ten moment. Oczywiście przez lata nauczyłyśmy się z tym funkcjonować, nikt od niego nic nie wymaga, czasami potrafimy przemilczeć całe spotkanie z nim. Taki jest momentami, to potrafi być trudne, a zarazem jest absolutnie bezproblemowy, bardzo pomocny, wspiera nas pod wieloma względami, ma wiele przyjemnych cech - dodała.

Galeria poniżej: Andrzej Grabowski szczerze o otyłości. Przyznał, co pomogło mu zrzucić 40 kg

Sonda
Lubisz Andrzeja Grabowskiego?

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają