Julia żegna Jani

Córka Michała Wójcika o zmarłej partnerce ojca. W tle piękne zdjęcie

2023-04-19 12:16

Michał Wójcik (52 l.) miesiąc temu stracił ukochaną partnerkę Janinę Włudarczyk (+37 l.). Komik z Kabaretu Ani-Mru-Mru nazywał ją Jani. Para miała ze sobą syna, Michała juniora (4 l.). Kobieta od kilku lat ciężko chorowała na raka. Satyryk zorganizował nawet zbiórkę na leczenie i zebrał 250 tys. złotych. Teraz ciepło o jego partnerce wypowiedziała się Julia Wójcik, najstarsze z dzieci Wójcika.

Michał Wójcik w swoim życiu miał wiele partnerek. Kabareciarz jest rozwiedziony z Agnieszką Kałużą, która jest aktorką. Ma czworo dzieci, córkę Julię (23 l.) oraz synów – Jakuba (16 l.) i Charliego (9 l.), którego matką jest Ewa Tencel. Z nieformalnego związku z Janiną Włudarczyk ma także wspomnianego syna syna Michała jr. Córka komika gościła w mediach opowiadając o dzieciństwie bez ojca. Teraz Julia i Michał mają ze sobą dobry kontakt. 

Najstarsza pociecha pociecha Wójcika jest osobą medialną. Prowadzi blog, gdzie ocenia książki. Pasją do czytania zaraziła ją babcia. - Mieszkam z nią, zajmuje się nimi, pomagam na tyle, ile mogę, dla mnie ona jest priorytetem. Najpierw babcia zaczęła mi czytać książeczki, później ja te książeczki zaczęłam czytać, a później z czasem ta literatura robiła się coraz bardziej poważna, aż w końcu miałam więcej czasu, bo nie trenuję i zaczął się mój bzik na tym punkcie — powiedziała Julia Wójcik w cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?".

ŁZY w telewizji. Michał Wójcik z Ani Mru Mru przekazał wzruszające słowa od chorej ukochanej

Teraz Julia pokazała zdjęcie z zmarła partnerką swojego taty. W tle widać ich wspólną fotografię, na której widać wszystkie dzieci Michała Wójcika. - Prosimy o uszanowanie i przeżywanie w spokoju. Dziękujemy - napisała na Instagramie.

Burzliwe życie erotyczne Michała Wójcika!

Julia Wójcik z Jani, partnerką swojego ojca, Michała Wójcika

i

Autor: Instagram/Julia Wójcik
Sonda
Oglądasz kabarety?
Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje
Nasi Partnerzy polecają