Córka Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej pójdzie do szkoły wojskowej: "Ona ma szacunek do munduru"

2022-05-28 14:05
Córka Tomasz Karolaka i Violetty Kołakowskiej pójdzie do szkoły wojskowej: Ona ma szacunek do munduru
Autor: AKPA

Nastoletnia córka Tomasza Karolaka (50 l.) i Violetty Kołakowskiej (45 l.) nie zamierza iść w ślady sławnych rodziców. Lena (15 l.) wybiera się do szkoły o profilu wojskowym. Ojciec dziewczyny podkreślił, że była to jej osobista decyzja. Co na ten temat myślą jej rodzice?

Tomasz Karolak to popularny, polski aktor, który zyskał sympatię widzów wcielając się w wiele ról filmowych i teatralnych. Zagrał m.in. w: "Planecie Singlii", "Listach do M", "Jak zostać gwiazdą", "39 i pół" czy "7 uczuć". Nie zabrakło go również w serialu komediowym TVP "Rodzinka.pl". Prywatnie jest w (dosyć skomplikowanym i zmiennym) związku z Violettą Kołakowską, której oświadczył się na scenie w teatrze. Para doczekała się dwójki dzieci: 15-letniej córki Leny i 9-letniego syna Leona. Ostatnio ich starsza pociecha podjęła ważną decyzję dotyczącą dalszej edukacji. Już niebawem nastolatka trafi do szkoły wojskowej.

Córka Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej pójdzie do szkoły wojskowej

Lena wywodzi się z patriotycznej rodziny i ma duży szacunek do munduru. Jej dziadek i babcia dawniej służyli w wojsku. Tomasz Karolak jest dumny z córki, która zamierza kontynuować tradycję swoich przodków. 

"Lenka sama zdecydowała, że chce być w szkole mundurowej. Myśmy przyjęli to pozytywnie, a ona ma szacunek do munduru. Jestem bardzo z tego wyboru zadowolony, bo przecież w mojej rodzinie są tradycje wojskowe: ojciec był wojskowym, mama także pracowała w wojsku. Mój tata też ucieszył się, kiedy okazało się, że jego wnuczka poszła do szkoły mundurowej" - wyznał Tomasz Karolak w rozmowie z Faktem.

Tomasz Karolak jest zadowolony z wyboru córki i zamierza wspierać ją w dalszych etapach edukacji.

"Dla mnie jako ojca nastolatki to jednak fajne, że znalazła się w szkole, gdzie panuje jakiś rygor oraz to, że są tam bardzo ciekawe zajęcia. Lenka właśnie jest na wyjeździe: trzydniowym obozie połączonym z grami terenowymi. Oczywiście nie wiem, jaką drogę wybierze w przyszłości, ale obecnie ta szkoła jest bardzo dobra dla Leny" - podsumował.

Tomasz Karolak kpi z wirusa. Nie uwierzycie, co zrobił na mieście
Sonda
Lubisz Tomasza Karolaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE