Czym zajmują się synowie Krystyny Jandy? „Oni nigdy nie lubili tego życia”

2024-04-02 15:48

Krystyna Janda (71 l.) to znana polska artystka, która nadal pozostaje aktywna zawodowo. Prywatnie jest matką trojga dzieci. Jej córka Maria Seweryn zdecydowała się pójść w ślady Krystyny i także wybrała aktorstwo. Synowie zdecydowali się pójść inną drogą. - Oni nigdy nie lubili tego życia, tej drugiej strony – mówi Krystyna. Czym zajmują się dzieci Jandy?

Krystyna Janda

i

Autor: Niemiec/Akpa Krystyna Janda

Aktorka pomimo skończonych już 70 lat nadal występuję w licznych filmach, serialach czy sztukach teatralnych. W jej ślady poszła jej najstarsza córka Maria Seweryn, którą także można było zobaczyć na małym i dużym ekranie. Niewiele osób wie, że Krystyna Janda ma także dwóch synów z drugiego małżeństwa, którzy zdecydowanie stronią od pojawiania się na „ściankach”. Co więcej, nawet tego bardzo nie lubią!

- Mój syn ostatnio tak ostro zaprotestował, że gdzieś był w tle drugim jakiegoś zdjęcia, że wiem, że ja nie mogę takiej rzeczy zrobić, że oni sobie po prostu tego nie życzą - wyznała gwiazda dziennikarce Kindze Burzyńskiej z „Dzień Dobry TVN”.

Jej synowie Adam oraz Andrzej są owocem związku z drugim mężem Edwardem Kłosińskim – operatorem filmowym. Ich ojciec zmarł 5 stycznia 2008 roku. Synowie nie poszli w ślady swojej słynnej mamy, a zdecydowali się wybrać swoją wyjątkową drogę. Jeden z nich jest doktorem fizyki. Określa do „bardzo poważnym człowiekiem”. Drugi natomiast zajmuje się grafiką komputerową, ale skończył amerykanistykę.

- Zajmował się różnymi rzeczami po drodze, bo to tzw. multitalent - wyjawiła Janda.

Sonda
Czy uważasz, że Krystyna Janda to dobra aktorka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki