Danuta Martyniuk ujawnia kulisy swojej spektakularnej metamorfozy

i

Autor: AKPA/Baranowski

To ją zabolało!

Danuta Martyniuk ujawnia kulisy swojej spektakularnej metamorfozy. To dlatego przeszła na drakońską dietę! "Pisali, że wyglądam jak mama Zenka"

2022-11-28 22:08

Danuta Martyniuk (55 l.) przeszła zaskakującą metamorfozę i nie mówimy tu tylko o utracie wagi. Choć dla Zenka Martyniuka (53 l.) jest najpiękniejszą kobietą na świecie, bolały ją komentarze w sieci. Pisali, że wygląda jak matka swojego męża i że powinien znaleźć sobie młodszą! Teraz żona "króla disco polo" ujawnia, co skłoniło ją do zmian i jak udało jej się zmienić swoje nawyki.

Danuta Martyniuk zmieniła się nie do poznania! Żona "króla disco polo" zrzuciła ponad 15 kilogramów. Zdradza, co było przyczyną. "Pomyślałam: ja Wam jeszcze pokażę!"

O gigantycznej przemianie Danuty Martyniuk było głośno już moment temu - żona "króla disco polo", Zenka Martyniuka, zgubiła ponad 15 kilogramów wagi! Metamorfozę dopieściła zmianą garderoby i fryzury. Fani byli w szoku! Choć do tej pory o mamie niesfornego Daniela Martyniuka najgłośniej było właśnie w kontekście problemów wychowawczych, jakie sprawiał jej jedynak, teraz na ustach wszystkich jest tylko jej odświeżony wizerunek.

Co popchnęło Danutę Martyniuk do tak radykalnych zmian? Okazuje się, że dotknął ją.. hejt w sieci.

Przymierzałam się do tego od dawna, ale nie ukrywam, że najbardziej zmotywowały mnie te wszystkie przykre komentarze, które czytałam na temat swojego wyglądu - wyznała i wyjaśniła: Pod moimi zdjęciami internauci pisali, że jestem gruba, brzydka, że wyglądam jak mama Zenka i mąż powinien znaleźć sobie kogoś młodszego, atrakcyjniejszego. Bardzo mnie to zabolało i wreszcie przyszedł ten moment, kiedy pomyślałam: "Ja wam jeszcze pokażę!" - relacjonowała żona Zenka Martyniuka w "Pytaniu na śniadanie". Nie brzmi to zbyt przyjemnie...

Jak żartobliwie dodawała, w procesie przemiany wiernie towarzyszył jej znany mąż, który dowcipkował nawet, że teraz i on nie uniknie próby zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Jak Danucie Martyniuk udało się zgubić ich aż tyle? Zaczęła od prostych zmian w jadłospisie.

Kiedy przy moim wzroście 154 centymetrów waga pokazała 67 kilogramów, wiedziałam, że przede wszystkim muszę przestać jeść słodycze, bo to one mnie gubiły. Zmniejszyłam też o połowę porcje posiłków i piłam dużo wody. W sumie schudłam 17 kilo - chwaliła się metamorfozą Danuta Martyniuk.

Żona Zenka Martyniuka dodawała także, że rygorystyczna dieta i zmiana wizerunku nie miały na celu jedynie poprawy kształtu sylwetki gwiazdy.

Czuję się lżej i mam większą chęć do życia. Codziennie rano chce mi się wstać, ładnie ubrać i umalować. Po takim spadku wagi wymieniłam niemal całą garderobę i była to najprzyjemniejsza część metamorfozy - puentowała Danuta Martyniuk. Cóż, teraz lider zespołu Akcent może do woli zasypywać żonę podarkami!

To się dopiero nazywa metamorfoza! Danuta Martyniuk ostro wzięła się za formę - zobaczcie, jak zmieniła się żona Zenka Martyniuka w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że motywacja Danuty Martyniuk, aby schudnąć, była słuszna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają