Diana z "Rolnik szuka żony" wreszcie znalazła miłość. Pokazała pierścionek zaręczynowy!

2022-05-17 19:35
Diana z Rolnik szuka żony znalazła miłość poza programem
Autor: Instagram Diana z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość poza programem

Ta smutna historia wreszcie znalazła swoje szczęśliwe zakończenie. Choć Diana, którą na pewno świetnie kojarzą widzowie programu "Rolnik szuka żony", została perfidnie oszukana przez Seweryna, nie poddała się w poszukiwaniach prawdziwej miłości. Teraz, trzy lata później, pokazała pierścionek zaręczynowy! Kim jest wybranek jej serca?

Diana Stankiewicz z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się. Pokazała pierścionek!

Diana Stankiewicz, doskonale znana fanom "Rolnik szuka żony", nie miała szczęścia w miłości w programie. Padła ofiarą perfidnego oszustwa - jednego z największych w historii serii. Okazało się, że Seweryn, który miał wybrać swoją przyszłą narzeczoną w trakcie 6. sezonu "Rolnik szuka żony", jeszcze przed jego startem umówił się Marleną, jedną z uczestniczek, że to właśnie ona zostanie jego żoną.

Pozostałe oszukane uczestniczki, Diana oraz Joanna, kiedy odkryły spisek, były w szoku. Kobiety, choć nie udało im się znaleźć swojej drugiej połówki, nawiązały w to miejsce przyjaźń między sobą, która przetrwała nawet po zakończeniu programu.

Diana Stankiewicz z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na dobrowolne opuszczenie programu, kiedy oszustwo wyszło na jaw. Nie ukrywała, że fakt tego, że Seweryn już wcześniej nawiązał bliską relację z Marleną, zraniło jej uczucia.

Diana Stankiewicz wychodzi za mąż! Kim jest wybranek jej serca?

Diana Stankiewicz od początku ujęła widzów 6. sezonu "Rolnik szuka żony" swoim ciepłem. Uczestniczka łatwo nawiązywała kontakty z pozostałymi dziewczynami i naprawdę wierzyła, że zainteresowanie Seweryna może być szczere. Choć zapłaciła za to swoją cenę, dziś zdaje się być wreszcie szczęśliwa.

Diana, która już rok temu wspominała, że udało jej się spotkać kogoś wyjątkowego, teraz wychodzi za mąż! Swoje zaręczyny ogłosiła na Instagramie, pokazując także piękny pierścionek od narzeczonego.

A jak wygląda dziś Jessica, pamiętna uczestniczka 5. edycji "Rolnik szuka żony"? Zobacz w naszej galerii, jak zmieniła się Jessica Miemiec!

Diana Stankiewicz: W której edycji "Rolnik szuka żony" brała udział?

Uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" wstawiła na swoim koncie na Instagramie również wspólną fotografię z przyszłym mężem. Opatrzyła je także wzruszającym podpisem!

Uczestnikom "Rolnik szuka żony" nie raz uczucia płatały figle. Zobacz wideo najbardziej dramatycznych scen z programu!

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny

- 7,5 miliarda uśmiechów na świecie, ale tylko Twój potrafi rozpalić moje serce. Z narzeczonym - podpisała zdjęcie z wybrankiem serca.

Sonda
Oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE