Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" szuka służącej zamiast partnerki? Fani oburzeni jego zachowaniem

2022-05-10 18:20

Heniek z "Chłopaków do wzięcia" jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu, w którym samotni mężczyźni poszukują miłości. Zdaniem fanów show Polsatu zależy mu nie na znalezieniu drugiej połówki, a... darmowej siły roboczej. Skąd takie przypuszczenia?

Heniek z Chłopaków do wzięcia szuka służącej zamiast partnerki?

i

Autor: Facebook/@Chłopaki do wzięcia Heniek z "Chłopaków do wzięcia" szuka służącej zamiast partnerki?

"Chłopaki do wzięcia" to program, którego bohaterami są samotni mężczyźni z małych miasteczek oraz wsi. Uczestnicy poszukują miłości na całe życie, a widzowie uważnie śledzą ich perypetie. Jednym z najgłośniejszych wydarzeń w "Chłopakach do wzięcia" był ślub Jarka Mergnera. Nie wszyscy mężczyźni występujący w programie mieli jednak tyle szczęścia. 

Heniek z "Chłopaków do wzięcia" chce znaleźć darmową siłę roboczą?

Jednym z panów, którzy wciąż poszukują swojej drugiej połówki, jest Heniek. Popularny uczestnik "Chłopaków do wzięcia" jest rolnikiem. Ostatnio w jego gospodarstwie pojawiła się 64-letnia kobieta, która odpowiadała jego wymaganiom. 

- Przyjechała do mnie w niedzielę. Była tu u mnie cztery dni. Wykopała mi ziemniaki, pracowała przy sianie, dwa wozy obornika rozrzuciła. No i odjechała w siną dal, ale przyjedzie z powrotem - opowiadał Heniek o wizycie nowej znajomej. 

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" ubolewał nad faktem, że kobieta, którą dopiero co poznał, niewiele je, cieszył się jednak, że jest ona młodsza od niego. Przy okazji przyznał, że obecnie nie szuka innej kandydatki i czeka na powrót tej, która pomagała mu w gospodarstwie. 

Na facebookowej grupie zrzeszającej fanów programu "Chłopaki do wzięcia" wywiązała się dyskusja na temat Heńka. Internauci są oburzeni jego wymaganiami oraz zachowaniem - ich zdaniem celem rolnika nie jest znalezienie miłości, a kogoś, komu nie będzie musiał płacić za pomoc w gospodarstwie. 

Zobacz również: Tuż po ślubie Jarek z "Chłopaków do wzięcia" trafi POD MOST? Fani przerażeni, są dowody?

"On szuka kobiety czy pomocy na roli?"

"Henio to stary wyjadacz, szuka parobka-kobiety"

"Szuka woła do roboty i służącej"

"Jak zobaczyła, ile roboty, tak spier*****a czym prędzej" 

"Pewnie jeszcze w nocy czas na spanie miała, leniwa kobieta" 

"Ta kobieta pewnie do dnia dzisiejszego zaniemogła na kręgosłup od tej ciężkiej pracy. Chłop tylko szuka taniej siły roboczej, która u niego zamieszka na stałe. On nie nadaje się do życia z drugim człowiekiem, straszny charakter. I to, jak wypowiada się o paniach..." - czytamy w komentarzach internautów zdegustowanych zachowaniem Heńka z "Chłopaków do wzięcia".

"To jest człowiek starej daty, kiedyś ludzie byli ze sobą nie z miłości, tylko żeby nie być samemu, a dzieci się miało, żeby pomogły w polu. Henio szuka kogoś, kto mu pomoże w gospodarstwie i ogarnie chałupę" - broniła go jedna z fanek.

Sonda
Oglądasz program Chłopaki do wzięcia?
Jak Krystian Ochman dba o głos przed Eurowizją?