Majdan nieustannie imprezował, a w jego mieszkaniu stał ogromny bar

i

Autor: instagram/@r_majdan

Majdan nieustannie imprezował, a w jego mieszkaniu stał ogromny bar. Piłkarz szczerze o alkoholu

2022-05-10 16:45

Dziś Radosław Majdan (50 l.) jest przykładnym mężem i ojcem, nie zawsze jednak był ułożony. Były piłkarz prowadził imprezowy tryb życia, o czym opowiedział podczas jednego z ostatnich wywiadów. Nie stronił od zabawy i alkoholu... Jak wyglądało jego życie, zanim zamieszkał z Małgorzatą Rozenek-Majdan (44 l.)?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to prawdziwa polska power couple. Wydają się być niemal nierozłączni, a na ich profilach w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się nowe wspólne zdjęcia oraz nagrania. Są małżeństwem od 2016 roku. Wspólnie wychowują troje dzieci - dwóch synów "Perfekcyjnej" oraz wspólną latorośl, niemal dwuletniego Henryka. 

Zanim jednak zostali parą, zarówno Radosław Majdan, jak i Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzili inny tryb życia. Były piłkarz opowiedział o tym, jak wyglądały jego kawalerskie czasy, w jednym z ostatnich wywiadów. 

Radosław Majdan o alkoholu i imprezowym stylu życia 

Nie jest tajemnicą, że Radosław Majdan lubił dobrą zabawę - niegdyś często widywano go w warszawskich klubach, nie stronił także od alkoholu. Plotki głoszą, że przed laty, podczas związku z Dodą, były piłkarz miał nie tylko imprezować, ale także korzystać z usług prostytutek. Także po rozstaniu z wokalistką, jako singiel, nie próżnował. Radosław Majdan otwarcie przyznaje, że po zakończeniu sportowej kariery prowadził rock'n'rollowy styl życia, który trwał kilka lat. 

Podczas rozmowy z "Przeglądem Sportowym" wspominał, że gdy Małgorzata Rozenek-Majdan wprowadzała się do jego mieszkania, musiała dokonać pewnych zmian, gdyż na samym środku gniazdka byłego piłkarza znajdował się duży bar. 

- Nie powiem, żebym żył spokojnie. Małgosia się ze mnie śmieje, że jak wprowadziła się do mnie z dziećmi, ze swoimi wazonami, ja miałem bar, bo koledzy uwielbiali do mnie przychodzić. Miałem dom typowo kawalerski, z dobrym nagłośnieniem, zawsze mogłeś wziąć flaszkę... Ja nie nadużywałem alkoholu - albo wakacyjnie, albo z racji imprez. Od dwóch lat mam synka małego, także nie ma czasu, trzeba być wyspanym, wypoczętym. Kto ma dzieci, ten wie. Mam już to za sobą - mówił Radosław Majdan o czasach, w których liczyła się dla niego przede wszystkim zabawa.

Małgorzata Rozenek-Majdan dobrze wie, jaka jest przeszłość jej męża - jest świadoma, że nie stronił zarówno od alkoholu, jak i pięknych kobiet. Ona również jest kobietą po przejściach, a ślub z Radosławem Majdanem był jej trzecim. Wcześniej była żoną Łukasza Bukaczewskiego, a następnie - Jacka Rozenka.

Sonda
Majdanowie są polskimi Beckhamami?
Rodzina Majdanów wypoczywa na kempingu. W takich warunkach mieszkają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE