Rodzina uczestnika Chłopaków do wzięcia uciekła z domu!

i

Autor: Facebook/@Chłopaki do wzięcia

Rodzina uczestnika "Chłopaków do wzięcia" uciekła z domu! Zamykał drzwi dzieci w dziwny sposób?

2022-04-26 10:44

Na facebookowym fanpage'u programu "Chłopaki do wzięcia" pojawiło się nagranie, które zbulwersowało fanów. Bohater krótkiego filmiku opowiedział o tym, że jego rodzina uciekła z domu. Internauci zauważyli niepokojący szczegół, który może wskazywać na to, że w jego mieszkaniu źle się działo...

Program "Chłopaki do wzięcia" cieszy się sporą popularnością wśród telewidzów. Show emitowane na antenie Polsat Play pokazuje losy mężczyzn, którzy poszukują miłości. Widzowie z uwagą śledzą perypetie bohaterów i trzymają za nich kciuki. Niektórzy, jak Jarek Mergner, znajdują miłość (w jednym z ostatnich odcinków "Chłopaków do wzięcia" pokazano nagranie ze ślubu Jarka), inni wciąż czekają na swoje drugie połówki. 

Jednym z bohaterów programu jest Michał, który prowadzi samotne życie. Mężczyzna mieszka w lesie, a wokół niego nie ma zabudowań. Nie zawsze jednak tak wyglądała jego codzienność - uczestnik "Chłopaków do wzięcia" do niedawna mieszkał z rodziną, pięciorgiem dzieci oraz partnerką. 

Jak dowiadujemy się z jego wypowiedzi, ma on pięcioro dzieci w wieku 18, 17, 16, 4 i 3 lat. Michał przyznał jednak, że jego rodzina przed świętami wyprowadziła się z domu. Pewnego wieczoru uczestnik "Chłopaków do wzięcia" spożywał alkohol wraz z bratem. Następnego ranka, gdy się obudził, odkrył, że w jego domu panuje głucha cisza. 

Opowiadając o tym, co go spotkało, Michał nie krył rozżalenia. Wspominał, że jego żona miała własne pieniądze, nigdy też nie przyznała się, ile wynosi jej wypłata. Jeden z "Chłopaków do wzięcia" zaprosił kamery z wizytą do pokoi dzieci. Przy okazji nadmienił, że jego rodzina wyszła z domu, nie zabierając ze sobą rzeczy osobistych. 

- Nawet jednego łaszka nie wzięli. (...) A to kosztowało, za darmo to nie było - mówił Michał z "Chłopaków do wzięcia". 

Mężczyzna podkreślił, że rzeczy dzieci wciąż czekają na zabranie, a on nie zamierza ich ruszać. Pokazując swoje lokum, podkreślał swoją rolę w urządzaniu domu - zwrócił uwagę m.in. na podłogę, którą robił, czy półkę, w której wykonaniu pomagała mu partnerka. 

Michał z "Chłopaków do wzięcia" wspomina, że jego była ukochana wróciła do domu tylko po to, żeby zabrać dokumenty. 

- Jeszcze z jakimś fagasem obtatuowanym - mówił oburzony uczestnik programu o wizycie ekspartnerki. 

Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy od wzburzonych internautów. Jedna z fanek programu zwróciła uwagę na pewien niepokojący szczegół, który widoczny był na nagraniu. 

"Zasuwka z zewnętrznej strony drzwi pokoju jednego z synów nasuwa na myśl drzwi celi w więzieniu. Twierdzenie "bohatera" "Chłopaków do wzięcia": "uciekli" nabiera w tym momencie dosłownego i uzasadnionego znaczenia" - napisała internautka.

Inna komentująca twierdzi jednak, że jest to normalne, gdyż Michał mieszka w przyczepie kempingowej, a tego rodzaju zasuwki mają pozwolić na zamknięcie drzwi, by nie przeszkadzały w wąskich przejściach. 

Zobacz też: Edyta Górniak w Mercedesie za 300 tys. złotych! Dlaczego jest taki drogi?

Oburzeni fani zauważają także, że skoro rodzina uczestnika "Chłopaków do wzięcia" uciekła, nie zabierając rzeczy, w ich domu musiało się źle dziać...

"Niezły tatko z niego jest, jak rodzina uciekła tak, jak stała, nie zabierając nic.... Bez bagaży to się z wojny ucieka, więc można się domyślać, co tam się wyprawiało"

"Wreszcie kobieta zmądrzała" 

"Chciałabym posłuchać drugiej strony. Jeśli kobieta zostawiła wszystko i uciekła z 5 dzieci, to coś to jednak znaczy. Swoje wiem" - piszą w komentarzach.

Zobaczcie nagranie i kadr, który zwrócił uwagę internautów:

Rodzina uczestnika Chłopaków do wzięcia uciekła z domu!

i

Autor: Facebook/@Chłopaki do wzięcia
Sonda
Oglądasz program Chłopaki do wzięcia?
Jak Krystian Ochman dba o głos przed Eurowizją?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE