Doda jednak ZERWAŁA z Błażejem? Chłopak Dody jest ZASKOCZONY: nic mi nie wiadomo, by ROZPADŁ SIĘ nasz związek

2012-05-02 16:09

Okazuje się, że za Dodą ciężko nadążyć - raz sugeruje, że zerwała z Błażejem, raz wszystkiemu zaprzecza. Potem zmienia status związku na swoim profilu na Facebooku i okazuje się, że jest wolna. Czy Doda rzeczywiście rozstała się z Błażejem Szychowskim? Ponoć chłopak nie miał o tym pojęcia...

Tygodnik TWOJE IMPERIUM donosi, że Błażej Szychowski nie miał pojęcia o swoim rozstaniu z Dodą. Okazuje się, że tancerz o wszystkim dowiedział się od dziennikarki tygodnika! Można przypuszczać, że po prostu zażartował sobie i podjął grę, by wzbudzić jeszcze większe plotki i domysły.

- Nic mi nie wiadomo, by rozpadł sie nasz związek. Przecież mieliśmy tyle planów... Niedawno szukaliśmy dla siebie domu w USA... Dorota zaskoczyła mnie. Tylko ona wie, o co w tym wszystkich chodzi - powiedział Błażej w rozmowie z TWOIM IMPERIUM.

Czy myślicie, że faktycznie Doda zerwała z Błażejem nie informując go o tym? Czy Błażej tylko zażartował sobie z tygodnika?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE