Doda lansuje się na satanistkę!

2009-05-09 10:00

Doda (25 l.) pod wpływem swojej nowej sympatii - Adama Darskiego (32 l.), lidera zespołu Behemoth - przechodzi na ciemną stronę mocy. Różowe ciuszki i kolorowe puszki wyrzuciła w kąt. Teraz jej ulubionym kolorem jest czarny. I nie ma się co dziwić, że artystka jest wpatrzona jak w obrazek w swoją nową sympatię. W końcu to Adam robi wielką światową karierę, o jakiej Doda tylko może pomarzyć.

Doda jest oczarowana nową sympatią do takiego stopnia, że zaczyna kopiować jego styl. Tuż po randce z Adamem, znanym w świecie fanów czarnego metalu jako Nergal, królowa popu pobiegła do manikiurzystki. Ta zdarła jej kolorowe tipsy, wypiłowała paznokcie na krótko i pomalowała... czarnym jak smoła lakierem.

Dorota Rabczewska wyraźnie przeżywa okres fascynacji stylem i kulturą metalową, w jakiej porusza się jej nowy przyjaciel. Prócz czarnych pazurków zaczęła też nosić czarne bluzeczki i spodnie. Tylko czekać, aż zacznie ziać ogniem na scenie.

Ale Doda wie, co robi. W końcu lubi wzorować się na najlepszych. A Nergal na pewno do takich należy. Bo to on robi światową karierę, o jakiej Doda śni po nocach.

Jego zespół Behemoth gra 225 koncertów rocznie i to na całym świecie. W Japonii, Australii, USA. I zarabia na tym krocie, bo nawet 22 tysiące złotych za jeden występ.

Ostatnia płyta Behemotha trafiła nawet na listę Billboardu, czyli światowego rankingu sprzedaży płyt. Zespół zadebiutował na niej, sprzedając 5 tysięcy płyt w ciągu tygodnia. Żadnemu Polakowi to się jeszcze nie udało.

Prawda, że to dobry materiał do nauki. Doda przecież marzy o wielkim świecie, ale jak na razie muszą jej wystarczyć miejscowe dyskoteki, remizy i festyny.

A Nergal z Behemothem już w lipcu wyjeżdża na gigantyczną wyprawę po USA, gdzie zagra blisko 30 koncertów. A Dodzie udało się tam zagrać jedynie dwa koncerty i to przy niezbyt licznej widowni.

Adam Darski i Behemoth

Darski to najlepszy wokalista 2008 według miesięcznika muzycznego dla metalowców "Terrorizer"

jego grupa Behemoth to najlepszy zespół koncertowy roku wg miesięcznika "Terrorizer"

Darski znalazł się na 17. miejscu najlepszych gitarzystów metalowych na świecie

Jego honorarium za koncert w Polsce to 10 tys. zł, na Zachodzie 4-5 tys. euro (17,5-22 tys. zł)

Behemoth ma na swoim koncie 10 płyt

dla Darskiego renomowana firma ESP wyprodukowała nawet specjalny model gitary

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE