Doda się rozwodzi!

i

Autor: instagram Doda się rozwodzi!

Doda się rozwodzi! Wydała oświadczenie. Mocne słowa! A miało być tak pięknie...

2021-06-09 17:38

A jednak! Plotki o kryzysie w małżeństwie Dody i Emila Stępnia okazały się prawdziwe. Piosenkarka właśnie poinformowała fanów o tym, że po trzech latach małżeństwa rozwodzi się. - Złożyłam pozew o rozwód - napisała na swoim Instagramie Dorota Rabczewska. Gwiazda przyznała, że nie była to łatwa decyzja, ale z pewnością jest dokładnie przemyślana. Jakie są kulisy ich rozstania? Zobaczcie co na ten temat ma do powiedzenia piosenkarka. Jej słowa są szokujące.

To miała być miłość do grobowej deski. Doda i Emil Stępień pobrali się 14 kwietnia 2018 roku w Hiszpanii. O swojej miłości opowiadali w wielu wywiadach. Wszyscy mieli nadzieję, że piosenkarka nareszcie będzie szczęśliwa. Niestety ich miłość nie trwała zbyt długo. 

Gwiazda właśnie poinformowała fanów o tym, że się rozwodzi. 

- Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - napisała na Instagramie. 

Plotki o tym, że Doda rozstała się z mężem pojawiły się już w ubiegłym roku, jednak artystka nie komentowała tych doniesień. Na pytania fanów o to, czy ma romans i czy odniesie się do tych informacji, odpisała tylko "nie" i dołączyła do tego roześmianą minkę. 

ZOBACZ: Mąż zostawił Dodę i wyprowadził się z ich mieszkania?! Nowe, szokujące doniesienia!

Okazuje się, że małżonkowie, będą musieli ze sobą współpracować. 

- W kwestii biznesowej: Premiera „dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień - dodała. 

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Sonda
Czy Doda jest wciąż seksowna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE