Doda zeskanowała swoje ciało

i

Autor: Instagram Doda zeskanowała swoje ciało

Doda sprzedała swoje ciało w 30 sekund! Wiemy, ile trzeba było zapłacić

2021-09-23 12:36

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Doda (37 l.) wystawiła na licytację pierwsze fragmenty swojego ciała, które sprzedały się lepiej niż ciepłe bułeczki. 30 części wokalistki, po 200 dolarów każda, rozeszło się w… 30 sekund! Wiemy, kiedy będzie można kupić kolejne fragmenty Dody!

Kilka dni temu Doda poinformowała, że zeskanowała swoje ciało w 3D i będzie je sprzedać w formie tzw. tokenów NFT. - To, co zrobiłam, to zaledwie początek rewolucji, ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość, moi fani pierwszy raz będą mieli okazję wzbogacić się, posiadając w swojej kolekcji moje NFT - tłumaczyła. Na początek do sprzedaży trafiło 30 z 400 części na które została podzielona gwiazda. Każdy element może mieć tylko jednego właściciela - do kupienia będzie więc wirtualna twarz, szyja, stopy, a nawet piersi Dody. „Ruszyła sprzedaż live. Update: sprzedane wszystko 30 sek.” - napisała szczęśliwa.

Pierwsza partia miała cenę 200 dolarów za jeden fragment, łatwo więc policzyć, ze transakcja opiewała na 6000 dolarów, czyli ok. 24 tysięcy złotych. Kolejne partie trafią do sprzedaży w sobotę i będą kosztować po 350 dolarów.

- Zrobiłam, jako pierwsza na świecie, skan 3D, który razem z Fandise podzieliliśmy na ponad 400 części i te części będą sprzedawane w formie NFT, co oznacza, że będziecie właścicielami mnie. Najlepsze jest to, że osoba, która będzie taka szalona i kupi wszystkie części, to mogą sobie mnie wydrukować w 3D, mogą mnie wziąć i postawić realnie. Uwierzcie mi, że ten skan, pozycja, strój i to wszystko przygotowałam dla wszystkich możliwych fetyszystów wszystkiego! - zapewniała.

Doda zeskanowała swoje ciało. Można kupić 400 kawałków gwiazdy. Jak to możliwe?

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!

Sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą! Ten test jest tak trudny, że oblałaby go nawet Małgorzata Rozenek!

Pytanie 1 z 10
Ile ślubów kościelnych planujesz?