Zobacz zdjęcia

Tak Doda świętuje 39. urodziny - tort na śniadanie, narty... Zazdrościcie?

2023-02-15 18:58

Jak świętować urodziny, to tylko tak jak Doda (39 l.)! Wokalistka od prawie tygodnia przebywa w Austrii, gdzie w ramach niespodzianki zabrał ją ukochany Dariusz (37 l.). Nie mogło oczywiście zabraknąć tortu... na śniadanie.

Kilka dni temu piosenkarka poinformowała fanów, że nowy partner zabrał ją na kolejną wycieczkę. "Jestem pierwszy raz w życiu na nartach za granicą. Tyrol jest piękny" – zachwycała się. Okazuje się, że właśnie tam Doda świętowała swoje 39. urodziny. Już podczas śniadania na stole wylądował tort. Zdaje się, że nadprogramowe kalorie szybko zostały spalone, bo na kolejnym wideo widać gwiazdę, jak szusuje na nartach. Według naszej wiedzy trenowała wcześniej w Zakopanem, by dorównać swojemu partnerowi.

Doda cieszy się z wolnego czasu

Sądząc po zamieszczanych wpisach, Doda jest szczęśliwa jak nigdy wcześniej i cieszy się wolnym czasem.

"Zdradzę Wam pewien sekret: 30 proc. ludzi sławnych szuka atencji poza pracą, czuje się nieswojo, kiedy nikt ich nie rozpoznaje. Nie oceniam, choć mnie korci. Reszta, w tym ja, szuka ucieczki i spokoju od show-biznesu po pracy. Zaledwie procent z nich jest na tyle asertywnych, by jasno stawiać granice i zadbać o równowagę w czasie wolnym. JESTEM w tym procencie od zawsze i to się nigdy nie zmieni" – napisała.

Życzymy sto lat!

Marcin Prokop reaguje na aferę z Dodą podczas Bestsellerów Emipku
Sonda
Jak świętujesz urodziny?
Nasi Partnerzy polecają