Opole 2023 - Dorota Rabczewska

i

Autor: Łukasz Kalinowski/EAST NEWS

Zabrała nas do innej galaktyki

Doda z przytupem otworzyła konkurs "Debiutów" w Opolu! Ależ to był występ. Show skradły diamenty we włosach i skrzydła anioła!

2023-06-09 23:10

W pierwszy dzień festiwalu w Opolu mieliśmy okazję podziwiać dwa koncerty. Pierwszym z nich był "Od Opola do Opola", gdzie przypomniano największe polskie utwory. Następnie rozpoczął się konkurs "Debiutów". Otworzyła go Doda. To był spektakularny występ. Artystka zabrała nas w niesamowitą podróż. W wielkim show pomagał jej Gromee. Poznajcie szczegóły!

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu już od lat uchodzi za jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Co roku goszczą na nim topowe polskie gwiazdy. Nie mogło zabraknąć ich także w tym roku. Tak było podczas konkursu "Debiutów". Koncert otworzyła Doda wspólnie z Gromee. Podczas swojego występu artystka wykonała utwory z najnowszej płyty "Aquaria". Show skradła również kreacja Dody.

Doda z przytupem otworzyła Debiuty! Skrzydła i diamenty na scenie!

To był wielkie powrót Dody do Opola. Artystka zaznaczyła tam swoją obecność pięknym i spektakularnym występem! Show skradła kreacja wokalistki. Doda na ten koncert przyodziała się w diamenty we włosach. Później mogliśmy podziwiać ją w ogromnych białych skrzydłach.

Pod koniec swojego występu prowadzący galę nagrodzili Dodę piękną jubileuszową statuetką za całokształt kariery. Doda nie kryła zdumienia i wprost ze sceny podziękowała swoim fanom i za to, że są z nią nieprzerwanie od początków kariery. Doda nie zapomniała również o swoich menadżerach i również podziękowała im, za to, że są przy niej na dobre i na złe!

Zobacz poniższą galerę: Od Opola do Opola

Doda ma swoje drugie pięć minut: „Zapłaciłam wysoką cenę za szczerość”