Ciężarna Dominika Gwit otworzyła się na temat porodu. Chodzi o chorobę. Za duże ryzyko

i

Autor: AKPA

Co za włosy!

Dominika Gwit pół roku po urodzeniu pokazała dziecko! Fani oszaleli. Mamy zdjęcie!

2023-07-17 21:20

Dominika Gwit w styczniu po raz pierwszy została mamą. Aktorka urodziła syna w wieku 35 lat, a wcześniej długo czekała na potomstwo. Gwiazda przez cztery lata starała się zajść w ciążę, więc nic dziwnego, że narodziny szkraba były pewnie najpiękniejszym dniem w jej życiu. Teraz - pół roku do narodzinach synka - Dominika Gwit pokazała jego zdjęcie. Chłopczyk na piękne jasne. Fani aktorki oszaleli na widok fotografii.

Dominika Gwit o pierwszych dniach z synkiem

Dominika Gwit została mamą 19 stycznia 2023 roku. Po długich staraniach o dziecko, w końcu się udało. Synek z miejsca stał się dla aktorki całym światem. W lutym spotkaliśmy Dominikę Gwit w towarzystwie męża na spacerze z synkiem. Obydwoje byli bardzo przejęci i co chwila zerkali w wózek, żeby upewnić się, że z maluchem wszystko w porządku. Wcześniej w programie "Dzień dobry TVN" gwiazda zdradziła, jak wyglądają pierwsze chwile z noworodkiem. - Na razie mój synek jest aniołkiem, może to cisza przed burzą, ale przesypia noce i jakoś sobie radzimy, dużo się tulimy. Czasami patrzymy na niego z mężem i jesteśmy w szoku, ta ciąża minęła nam tak szybko, tyle się działo - wyjawiła szczęśliwa Dominika Gwit, która po porodzie mocno schudła

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Dominiki Gwit w kostiumie kąpielowym. Dalsza część tekstu pod galerią

Dominika Gwit pokazała zdjęcie syna. Komentuje Czesia z "Klanu"

Niemal równo pół roku po urodzeniu synka Dominika Gwit postanowiła pochwalić się w sieci zdjęciem malucha. - My dzisiaj cały dzień całusy, tulasy i zabawy. Jutro kończy pół roku. Zasnął właśnie. Niech mu śni Spokój, Wolność i Bezpieczeństwo - tak podpisała uroczą fotkę z maleństwem aktorka. Użytkownicy Instagrama byli zachwyceni zdjęciem. Komentowali i wysyłali całusy i serduszka. Wśród internautek znalazła się także Anna Powierza, czyli słynna Czesia z "Klanu". - Coraz większy urok od Ciebie bije! Całusy i pozdrowienia dla Was - napisała aktorka. 

Dominika Gwit o udziale w “Fort Boyard”