Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski

i

Autor: AKPA / Gałązka

Miły gest?

Dowbor zwrócił się do Gąsowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

2023-03-03 18:15

Już 3 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek wiosennej odsłony show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z zapowiedzi możemy dowiedzieć się, że Maciej Dowbor (44 l.) nie pozostał obojętny na nieobecność u swojego boku Piotra Gąsowskiego (59 l.). Taki przyjaciel to skarb?

Choć sprawa nieco ucichła, niesmak budzi to, co wydarzyło się kilka tygodni temu wokół "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tuż przed oficjalnym objęciem stanowiska dyrektora programowego przez Edwarda Miszczaka, na jaw wyszło, że Katarzyna Skrzynecka (53 l.) i Michał Wiśniewski (51 l.) nie otrzymali nowych kontraktów na jurorowanie w kolejnej edycji programu. Szok wśród widzów i internautów wzbudziło zwolnienie przede wszystkim pierwszej z gwiazd, która z formatem była związana od samego początku i nie chciała tego zmieniać. Właśnie ten niespodziewany scenariusz wywołał bunt Piotra Gąsowskiego, który postanowił zsolidaryzować się z wieloletnią przyjaciółką i dobrowolnie opuścił obsadę programu. Teraz doczekał się podziękowań za lata wspólnej pracy.

Maciej Dowbor zwrócił się do Piotra Gąsowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Już 3 marca w Telewizji Polsat premierowo wyemitowana zostanie 18. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pierwszy odcinek z pewnością odnotuje wysoką oglądalność, ponieważ mnóstwo osób jest ciekawych, jak chociażby w roli jurora poradzi sobie Paweł Domagała. Zastanawia również to, jak widzowie przyjmą na planie programu następcę Piotra Gąsowskiego. Już w pierwszych sekundach dowiadujemy się, że Maciejowi Dowborowi bardzo go brakuje.

- Po siedemnastu edycjach wszystko się zmienia. Nowe studio, nowy ja i nowy współprowadzący. Dziękuję ci, Gąs, za wszystko i już tęsknię - mogli usłyszeć widzowie programu w zapowiedzi pierwszego odcinka.

Myślicie, że Maciej Rock, który po kilku lata przerwy wrócił do pracy w telewizji sprosta oczekiwaniom widzów i godnie zastąpi Gąsowskiego? Przekonamy się już niebawem.

Sonda
Czy brakuje Ci Piotra Gąsowskiego jako prezentera Twoja Twarz Brzmi Znajomo?