Anna Mucha ma już 43 lata, urodziny obchodzi 26 kwietnia. Magda Budzyńska jest dwa lata młodsza, urodziła się 14 września 1982 r.

i

Autor: MTL Maxfilm Anna Mucha ma już 43 lata, urodziny obchodzi 26 kwietnia. Magda Budzyńska jest dwa lata młodsza, urodziła się 14 września 1982 r.

Koszmar aktorki

Dramat Anny Muchy i jej dziecka! Tak spędzili piątkowy wieczór. Wielu z nas nie dałoby sobie z tym rady!

2023-07-15 11:01

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie pokochali ją za rolę Magdy w serialu "M jak Miłość". Aktorka jest także bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, na których dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. W piątek wraz z jej dzieckiem spotkał ją prawdziwy koszmar! Poznajcie szczegóły!

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Widzowie pokochali ją za role w wielu świetnych filmach. Można było ją zobaczyć między innymi w filmach takich jak: "Panna Nikt", "Młode wilki 1/2", "Chłopaki nie płaczą", "Och, Karol 2", "Anioł", "Andżela", "Sąsiady", "Wkręceni 2". W 2010 roku nominowana była do nagrody Viva! Najpiękniejsi w kategorii: "Najpiękniejsza Polka". W ostatni piątek spotkał ją jednak prawdziwy koszmar. Zobaczcie, co się stało!

Dramat Anny Muchy i jej dziecka! Tak spędzali piątkowy wieczór

Anna Mucha znana jest z tego, że aktywnie działa na swoich mediach społecznościowych. W piątek na swoim Instagramie podzieliła się z fanami nieprzyjemną sytuacją. Aktorka i jej dziecko zacięli się bowiem w windzie!

- No dobrze, to niech się przyznaje, która zazdrosna małpa mi źle życzyła i zacięliśmy się w windzie. Ale mamy tu przynajmniej dżunglę. Cudownie, czekamy na pomoc - wyznała.

Dramat aktorki nie trwał jednak długo, bowiem jeszcze w tej samej godzinie nagrała wideo, jak możemy zobaczyć ją we własnym mieszkaniu.

Zobacz poniższą galerię: Anna Mucha zablokowała ulicę, żeby zjeść obiad 

„Kogel Mogel 4”: Anna Mucha zdradziła pikantne szczegóły o filmie. Czym nas zaskoczy?
Listen on Spreaker.