Tak Rozenek dba o pupę

i

Autor: instagram Tak Rozenek dba o pupę

Dziwne ćwiczenia Małgorzaty Rozenek. Tak pracuje nad kroczem i pupą [ZDJĘCIA]

2022-07-12 5:15

Małgorzata Rozenek (44 l.) znalazła w życiu nową pasję – to intensywne treningi. Prezenterka tak się zawzięła, że codziennie odwiedza studio pilatesu i trenuje rozciąganie. Potrafi już zrobić szpagat i pięknie wyrzeźbiła pośladki. Ale według fanów Małgorzata Rozenek aż przesadza z ćwiczeniami... Zobaczcie, co robi na treningach!

Po narodzinach Henia (2 l.) Małgorzata Rozenek zawzięła się, by szybko odzyskać formę sprzed ciąży. Choć nigdy nie była fanką ćwiczeń fizycznych, zawzięta gwiazda motywowała się do nich.

- Trening to tylko godzina, jakoś się przemęczysz, a pozostałe 23 godziny jesteś z siebie dumna, bo się nie poddałaś – głosiła, gdy zaprzyjaźniła się z wysiłkiem fizycznym.

Dziś Małgosia jest wkręcona w zajęcia pilatesu, które mają na celu rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. To połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Rozenek szczególnie pracuje nad nogami i pupą. Potrafi już zrobić naprawdę niezły rozkrok.

Co prawda zdaniem jej fanów w sieci gwiazda przegina z codziennymi treningami i ich pokazywaniem, ale, jak widać, ona dzięki nim czuje się świetnie i jeszcze lepiej wygląda.

Zobaczcie w naszej galerii, jak ćwiczy Małgorzata Rozenek:

Doda ostro o Radku Majdanie i jego małżeństwie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają