Edward Miszczak Katarzyna Dowbor

i

Autor: Akpa Edward Miszczak Katarzyna Dowbor

Nie chodziło o zamianę na młodszą?

Edward Miszczak w końcu skomentował zwolnienie Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom”. Wcale nie poszło o wiek? Dlaczego Katarzyna Dowbor rozstała się z programem?

2023-05-20 10:13

Na początku maja w mediach gruchnęła wiadomość, że Katarzyna Dowbor przestała być prowadzącą program „Nasz nowy dom”. Dla wielu fanów był to szok, dziennikarka z formatem związana była przez wiele lat i nikt nie wyobrażał sobie kogoś innego na jej miejscu. Szybko pojawiły się doniesienia jakoby Dowbor została zwolniona ponieważ Edward Mieszczak wziął się na odmładzanie ekipy Polsatu. Sam zainteresowany odniósł się teraz do tych informacji.

Katarzyna Dowbor przestała być prowadzącą "Nasz nowy dom". Edward Miszczak zabrał głos

Tego się nikt nie spodziewał. 8 maja Katarzyna Dowbor pojawiła się w siedzibie Polsatu, by usłyszeć że po wielu latach została zwolniona. Gwiazda od 2013 roku prowadziła program "Nasz nowy dom" i nikt nie wyobrażał sobie nikogo innego na tym miejscu. Zdobyła sympatię telewidzów, była ciepła i pełna zrozumienia wobec rodzin, których domy był remontowane. Szybko w mediach pojawiły się doniesienia, że Edward Miszczak po przyjściu do Polsatu zamierza odmłodzić zespół i Katarzyna Dowbor padła ofiarą tej czystki. Wiadomości te zdawała się potwierdzać informacja, że nową prowadzącą format "Nasz nowy dom" została Elżbieta Romanowska. 

Zobacz także: Bogate Warszawianki na celowniku Miszczaka. Czy znajdzie bohaterki do nowego programu?

- Aktorka znana widzom Polsatu m.in. z ról w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich” oraz występów w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dołącza do ekipy programu „Nasz nowy dom”. Start zdjęć do nowego, 21. sezonu produkcji z udziałem Eli Romanowskiej w połowie maja. Emisja jesienią 2023 roku na antenie stacji - napisano o wyborze Elżbiety Romanowskiej na oficjalnej stronie Polsatu.

Edward Miszczak przez cały ten czas milczał. W końcu jednak i on zabrał głos. Wirtualne Media zapytały Miszczaka o powody zwolnienia Katarzyny Dowbor. - Jak w to w telewizji. Telewizja rządzi się nowymi twarzami, nową rzeczywistością - powiedział. Edward Miszczak zasugerował, że to nie koniec zmian, jakie mogą wydarzyć się w Polsacie. - Jak by nie było zmian, to byłaby wielka stagnacja - przyznał. 

Sonda
Czy Elżbieta Romanowska pasuje do programu "Nasz nowy dom"?
Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają