Edyta Górniak na prywatnym nagraniu z Rafałem Brzozowskim! Internauci: "Co ty wyrabiasz?"

2022-05-28 22:18
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski
Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak (49 l.) opublikowała prywatne nagranie z Rafałem Brzozowskim (41 l.). Piosenkarka pokazała krótki filmik, którym zaskoczyła fanów. Pojawiły się sugestie, że świetnie by do siebie pasowali... Co łączy Górniak i Brzozowskiego?

Jakiś czas temu media obiegła pogłoska o rzekomym romansie Edyty Górniak (49 l.) oraz Rafała Brzozowskiego (41 l.). Gwiazdor TVP i diwa wydawali się być w świetnych stosunkach, a fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnym obiedzie w Zakopanem. Główni zainteresowani odnieśli się jednak do sprawy, przekonując, że są wyłącznie przyjaciółmi. Teraz na instagramowym profilu Edyty Górniak pojawiło się prywatne nagranie z Brzozowskim. 

Edyta Górniak opublikowała prywatne wideo z Rafałem Brzozowskim

Instagramowy profil Edyty Górniak obserwuje przeszło pół miliona internautów, którzy z uwagą śledzą kolejne poczynania diwy. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, na którym wygląda na wyraźnie szczuplejszą - jeśli wierzyć jej zapewnieniom, może to być zasługa... jodu. Teraz z kolei Edyta Górniak pokazała nagranie z Rafałem Brzozowskim. Fani sugerują, że świetnie by do siebie pasowali!

Na krótkim wideo Rafał Brzozowski pełni rolę klawiszowca, zaś Edyta Górniak wykonuje utwór w języku angielskim. Oboje wyglądają na mocno skoncentrowanych na tym, co robią.

"Z domowego archiwum" - podpisała nagranie Edyta Górniak.

Wygląda na to, że ta dwójka świetnie dogaduje się nie tylko prywatnie, ale i zawodowo! Fani są pod ogromnym wrażeniem ich wspólnego występu. 

"Co ty wyrabiasz?!"

"Nasza narodowa petarda"

"Coś wspaniałego"

"Jesteś geniuszem muzycznym" - zachwycali się internauci. Jeden z fanów nazwał ją nawet "Robertem Lewandowskim w dziedzinie muzyki"

Jak myślicie, czy Edyta Górniak i Rafał Brzozowski powinni nagrać wspólny singiel?

Edyta Górniak ostro o show-biznesie: Złodzieje, narkotyki i alkohol
Sonda
Lubisz piosenki Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE