Internauci kpili z Edyty Górniak. Teraz gwiazda przeszła metamorfozę [ZDJĘCIE]

2022-05-21 20:56
Internauci kpili z Edyty Górniak. Teraz gwiazda przeszła metamorfozę
Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski

Edyta Górniak (49 l.) w ostatnim czasie mocno się zmieniła. Najpierw diwa nieco przybrała na wadze, a następnie znacząco schudła. Jak udało jej się przejść tę metamorfozę? Edyta Górniak zdradziła, jaki jest jej sekret.

Edyta Górniak to wokalistka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Diwa rozpoczęła karierę zawodową w latach 80. XX wieku i od wielu lat związana jest z polskim show-biznesem, a w 1994 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji. Dziś Edyta Górniak nie tylko kontynuuje swoją wokalną ścieżkę, ale także prowadzi profile w mediach społecznościowych. Gwiazda ochoczo dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na rozmaite tematy, a także zachwyca wyjątkowymi stylizacjami. 

Od pewnego czasu pod jej zdjęciami pojawiały się komentarze od internautów sugerujących jej, że tu i ówdzie nieco spuchła. Edyta Górniak postanowiła odnieść się do tych opinii. Podczas rozmowy z reporterką programu Jastrząb Post powiedziała:

- Ostatnio czytałam złośliwe komentarze, że jestem spuchnięta. Nie - po prostu przytyłam. Najzwyczajniej w świecie. Szkoda, że ludzie z tego kpią. Raz jestem za chuda, raz jestem trochę pulchniejsza. 

Edyta Górniak wyjawiła także, co - jej zdaniem - sprawiło, że przytyła. Pierwszym z powodów wskazanych przez artystkę był fakt, że "trochę odpuściła". Jak opowiadała artystka, podczas trasy koncertowej dbała o regularność jedzenia posiłków, by mieć "pustą, swobodną przeponę", a występy wiązały się także z wysiłkiem fizycznym. Teraz, gdy angażuje się głównie w pracę w telewizji, nie musi przestrzegać rygorystycznych zasad. Zdaniem Edyty Górniak winny jest także... brak jodu.

Sprawdź również: Szczęśliwa Cichopek pokazała zdjęcie z Kurzajewskim. "Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością"

- A druga rzecz, to okazuje się, że w moich ukochanych górach nie ma jodu. Więc moja tarczyca jest wygłodniała jodu. Ja przez wiele lat byłam nad morzem. Teraz byłam u mojej naturoterapeutki, która sprawdziła mnie elektroimpulsami i stwierdziła, że nie ma kompletnie jodu. Więc muszę znaleźć jakieś fajne miejsce nad morzem i to podobno wyreguluje to, co zawsze miałam - przekonywała Górniak.

Wokalistka zdążyła już wybrać się nad morze i uzupełnić zapasy jodu. Na najnowszym zdjęciu rzeczywiście wygląda na szczuplejszą. Być może to kwestia nadmorskiego klimatu, a może jednak diety... Jak donosi Jastrząb Post, Edyta Górniak prawdopodobnie wystąpi na festiwalu w Opolu, a przed swoim występem chciałaby zadbać o sylwetkę. 

Zobaczcie, jak teraz wygląda Edyta Górniak!

Enso, syn Edyty Górniak, o tym jak stał się raperem i o porównaniach do Maty
Sonda
Lubisz piosenki Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE