Szczęśliwa Cichopek pokazała zdjęcie z Kurzajewskim. "Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością"

2022-05-21 19:14
Szczęśliwa Cichopek pokazała zdjęcie z Kurzajewskim. Czekaliśmy ma ten moment z niecierpliwością
Autor: akpa, instagram Szczęśliwa Cichopek pokazała zdjęcie z Kurzajewskim. "Czekaliśmy ma ten moment z niecierpliwością"

Katarzyna Cihopek i Maciej Kurzajewski to chyba najgorętsza para ostatnich tygodni. Wspólnie prowadzą śniadaniówkę "Pytanie na śniadanie" i widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Nie milkną też plotki, że nie tylko na polu zawodowym mają takie dobre relacje.

Po rozstaniu z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek nabrała wiatru w żagle. Po opublikowaniu przez małżeństwo oświadczenia, że ich związek należy do przeszłości, prezenterka długo milczała. Nie była też aktywna na social mediach. To się jednak zmieniło o aktorka udowadnia, że czerpie z życia pełnymi garściami. Tym bardziej, że plotkuje się, że Kasia znalazła już pocieszenie w objęciach innego mężczyzny, o czym mówił sam Hakiel. Wielu uważa, że tajemniczym ukochanym jest właśnie Kurzajewski.

Kasi szczęśliwa u boku Maćka

Teraz Kasia wrzuciła do sieci zdjęcie z Maciejem, na którym uśmiech nie schodził z twarzy tej dwójki. Cichopek wręcz promienieje i wygląda fantastycznie. Otóż para, razem z kolegami ze śniadaniówki, nagrywała spot promujący letnie, plenerowe studio "Pytania na śniadanie". Kasia uśmiechnięta siedziała obok Maćka i wręcz promieniała.

"Kochani, serdecznie zapraszamy do naszego letniego, plenerowego studia @pytanienasniadanie 🌺🌸🌷 czekaliśmy ma ten moment z niecierpliwością. Z tej okazji powstał również letni spot. Kulisy powstawania wrzuciłam w story. Rzućcie okiem i bądźcie z nami @pytanienasniadanie codziennie od 7:30 😘", napisała Kasia.

Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Sonda
Cichopek i Kurzajewski tworzą zgrany duet telewizyjny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE