Edyta Górniak

i

Autor: Akpa

Diwa pomoże wielu ludziom

Edyta Górniak została wykładowcą. Będzie nauczać na świecie. Znamy szczegóły

2023-07-17 14:00

Edyta Górniak (50 l.) wiele w życiu przeszła - od traumatycznego dzieciństwa, po dorosłość, w której wielokrotnie była krzywdzona przez mężczyzn, wykorzystana, a nawet szantażowana przez bliskich jej ludzi. Ze wszystkich opresji wyszła jednak bez uszczerbku, za co jest dziś podziwiana. Wokalistka chce więc pomagać innym i nauczać ich, jak radzić sobie w sytuacjach krytycznych oraz jak uzdrawiać traumy. Weźmie udział w konferencji w Wielkiej Brytanii, podczas której wygłosi aż kilkugodzinny wykład.

Edyta Górniak została wykładowcą. Będzie nauczać na świecie. Znamy szczegóły

Życie Edyty Górniak to gotowy materiał na książkę, a nawet i film. Brutalne dzieciństwo, praca w pełnym fałszu show-biznesie, a być może nawet jeszcze bardziej zakłamane małżeństwo nigdy jej jednak skutecznie nie złamały. Dziś gwiazda jest oazą spokoju, a wszystkie swoje przeżycia przekuła w dobro i pomaganie ludziom - robi to już od lat na swoich koncertach, a w czasie pandemii jako pierwsza wspierała fanów i podnosiła ich na duchu, regularnie łącząc się z nimi na Instagramie.

- Jak już wiecie, jestem bardzo przekorna i potrafię z każdej sytuacji, nawet bardzo traumatycznej, wyciągnąć coś dobrego. Nauczyłam się tego na przestrzeni lat. Znalazłam sposoby na to, jak podnieść się z bardzo trudnych doświadczeń bez uszkodzenia korzenia duszy. Chętnie podzielę się tą wiedzą, bo chciałabym, abyśmy wszyscy byli szczęśliwi - mówi Edyta Górniak.

Edyta Górniak wyjeżdża do Londynu

W związku z tym gwiazda rozwija swoją działalność prelegenta i coucha. Chce pomagać i przekazać ludziom sposoby na uwolnienie się ze wszelkich zwątpień i ograniczeń, które, jak mówi, odbierają ludziom szczęście. Chce wspomagać tych, którzy nie wiedzą jak wybrać nową ścieżkę życia. Wzięła już udział w kilku warsztatach organizowanych w Polsce, a w sierpniu ruszy do Wielkiej Brytanii, gdzie da wykład podczas konferencji "Emocje i ja", która odbędzie się w Winsdorze pod Londynem z okazji drugich urodzin projektu "Dolina cudów".  Łączy on ze sobą osoby zainteresowane szeroko pojętym samo-rozwojem, rozwojem duchowym, zdrowiem i witalnością.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak szuka mieszkania w Wielkiej Brytanii. Wielkie zmiany w życiu gwiazdy. Światowa kariera wzywa? TYLKO U NAS

Jak się dowiedzieliśmy, wykład Górniak potrwa aż cztery godziny! Diwa pieczołowicie się już do niego przygotowuje.

- Często słyszę, że ludzie kochają moją muzykę, ale na przestrzeni lat szanują mnie i kochają także za postawę życiową. W swoich decyzjach biorą sobie za przykład moje trudne doświadczenia - mówi "Super Expressowi" Edyta Górniak. - Kocham ludzi. Kocham troszczyć się o nich i ich wspierać. Z przyjemnością więc wezmę udział w prelekcji - dodaje diwa.

Poza Edytą Górniak w konferencji udział wezmą: Magda Wdowiak - ekspertka totalnej biologii, Sylwia Pogorzelska - mówca motywacyjny, Barbara Ravensdale - mistyk i opiekun duchowy, Sylwia Mazur - terapeuta holistyczny, Gosia Górna - twórczyni metody "Expansion game" oraz Dariusz Szyndelarz - jasnowidz, numerolog oraz twórca "Doliny cudów".

Pójdziecie na wykład Edyty Górniak?

Edyta Górniak o Tinie Turner i koszmarnym rozwodzie
Listen on Spreaker.