Edyta Pazura w bikini! mówi o chrząszczu, o co jej chodzi?

i

Autor: Instagram Edyta Pazura w bikini! mówi o chrząszczu, o co jej chodzi?

Celebryci

Edyta Pazura bez makijażu. Przyznaje, że korzysta z medycyny estetycznej

2023-07-09 12:55

Edyta Pazura to piękna kobieta, wygląda naprawdę wspaniale. O Edycie zrobiło się głośno, gdy zaczęła spotykać się z aktorem Cezarym Pazurą. Ich związek budził emocje ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Jednak oni udowadniają, że wiek to żadna przeszkoda i tworzą szczęśliwe, dobrze dobrane małżeństwo. Teraz Edyta Pazura odważyła się pokazać twarz bez makijażu.

Małżeństwo doczekało się się trójki dzieci: Antoniego, Amelii i Rity. Przypomnijmy, że aktor wychowuje także dorosłą córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa. Edyta Pazura została menedżerką męża, a także ma własne biznesy. Oprócz tego jest aktywna na Instagramie, gdzie zebrała grono oddanych obserwatorek. Na nowych zdjęciach pozuje w stroju kąpielowym i bez makijażu.

Edyta Pazura zdradziła swój sposób na pielęgnację skóry

Edyta Pazura ujawniła, jak dba o skórę. Pani Edyta pokazała serię klimatycznych zdjęć, na których widzimy, jak zbiera czereśnie. Zdjęcia przykuwają uwagę, ponieważ żona Cezarego Pazury ma na sobie mocno wycięty czerwony strój kąpielowy. Na fotografiach rzuca się w oczy nie tylko figura, ale i cera celebrytki.

Pazura nie ma na sobie makijażu, a uwagę zwraca jej młoda i świeża cera. Jedna z obserwatorek zapytała, w czym tkwi sekret jędrnej skóry. "Czego pani używa do pielęgnacji twarzy?" - napisała. Edyta Pazura ujawniła, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Dodatkowo stosuje też kosmetyki luksusowej marki.

W komentarzach nie brakuje komplementów na temat figury i cery Edyty Pazury i wcale się temu nie dziwimy!

Pałac w Śmiłowicach. Tu Pazura brał ślub. Tak wygląda magiczne miejsce pod Krakowem
Sonda
Cezary Pazura jest dobrym aktorem?