Aktor usunął sobie piersi! Głośna przemiana znanej gwiazdy. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

2021-03-16 21:40
Aktor usunął sobie piersi! Głośna przemiana znanej gwiazdy, nie uwierzycie, jak teraz wygląda
Autor: Instagram

Kiedyś gwiazdę serialu Netflixa "The Umbrella Academy" znaliśmy jako Ellen Page (34 l.). Hollywoodzka aktorka, która zagrała m. in. u Woody’ego Allena zdobyła się na coming-out na Instagramie. Ogłosiła, że jest osobą transeksualną, a konkretniej — niebinarną. To nie koniec. Zmieniła również imię i teraz nazywa się Elliot Page. Aktor dokonał korekty płci i operacji usunięcia piersi: "Poczułem wolność od totalnego piekła". Sprawdź szczegóły.

Aktor znany był wcześniej jako Ellen Page - gwiazda filmów: "Juno", "Incepcja" i "Zakochani w Rzymie". Za film "Juno", wtedy jeszcze jako aktorka, nominowana była do Oscara za rolę pierwszoplanową. Obecnie wciela się w postać Vanyi w hicie Netflixa „The Umbrella Academy”. Sześć lat temu Ellen wyznała publicznie, że jest lesbijką. W styczniu 2018 roku wzięła ślub z tancerką Emmą Portner. 1 grudnia 2020 roku ujawniła się jako osoba transpłciowa. Po zmianie tożsamości i ogłoszeniu fanom, że od tego dnia jest Elliotem Page, odetchnął z ulgą. Na jego Instagramie pojawiło się oświadczenie, a w nim informacja, że jest osobą transeksualną, a konkretniej — niebinarną. To oznacza, że osoba nie identyfikuje się ani z płcią męską, ani z płcią kobiecą. Jednak aktorka zmieniła imię na męskie i zdecydowała się na korektę płci. Elliot udzielił magazynowi "Time" wywiadu:

Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek

ZOBACZ: Ciężarna Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. To nie koniec złych wiadomości

- Ostatecznie wstyd i dyskomfort ustąpiły miejsca objawieniu. W końcu udało mi się zaakceptować to, że jestem transpłciowy i mogłem pozwolić sobie w pełni stać się tym, kim jestem.

- Ludzie trzymają się tych zdecydowanych pomysłów [dotyczących płci], ponieważ dzięki temu czują się bezpieczni. Ale gdybyśmy mogli po prostu celebrować wszystkie cudowne zawiłości ludzkiej psychiki, świat byłby o wiele lepszym miejscem. 

Elliot Page przeszedł operację usunięcia piersi: - To całkiem zmieniło moje życie. Dzięki tej operacji poczułem wolność od totalnego piekła, którym było dojrzewanie. Dopiero teraz mogę rozpoznać siebie, gdy patrzę w lustro.

 

ZOBACZ: Gwiazdor "M jak miłość" przeżył chwile grozy z dziećmi. W tym momencie miał strach w oczach! [Nagranie]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE