Przepiękna!

Elżbieta Jaworowicz w młodości była prawdziwą seksbombą! Zdjęcia robią wrażenie

2023-03-21 13:32

Elżbieta Jaworowicz (76 l.) to kultowa gospodyni programu "Sprawa dla reportera", który prowadzi od wielu, wielu lat. Nie każdy wie natomiast, że w czasach młodości dziennikarka była prawdziwą seksbombą! Z pewnością wzdychało do niej mnóstwo mężczyzn, a niektórzy nadal to robią! Zdjęcia robią wrażenie, Jaworowicz pięknie się prezentuje.

Elżbieta Jaworowicz i jej program "Sprawa dla reportera" w TVP to dwa kultowe elementy polskiej telewizji, bez których wielu widzów nie wyobraża sobie mediów. Dziennikarka przez lata utrzymała pozycję jednej z największych gwiazd stacji, choć bywała również uczestniczką skandali i afer. Co ciekawe, Jaworowicz nie zawsze zajmowała się "Sprawą dla reportera". Początkowo na antenie TVP prowadziła kącik modowy! Jaworowicz ostatnio mogła powspominać dawne czasy, bo podczas emisji jednego z odcinków porannego programu "Pytanie na śniadanie" opowiedziano historię jej kariery. Pokazano nawet zdjęcia, jak dziennikarka wyglądała w młodości! Trzeba przyznać, że była prawdziwą seksbombą.

Elżbieta Jaworowicz w młodości była prawdziwą seksbombą! Zdjęcia robią wrażenie

Elżbieta Jaworowicz za młodu wyglądała fenomenalnie. Zresztą do dziś wielu mężczyzn do niej wzdycha. Na niektórych zdjęciach aż ciężko ją poznać, bo miała długie włosy. Wielu fanów dziennikarki pokusiło się nawet o stwierdzenie, że gdyby nie dziennikarstwo, to Jaworowicz z pewnością zrobiłaby karierę w modelingu. Specjalnie dla czytelników "Super Expressu" przygotowaliśmy galerię zdjęć, żeby pokazać, jak Jaworowicz zmieniała się na przestrzeni lat. Zobaczcie sami!

Galeria poniżej: Tak zmieniała się Elżbieta Jaworowicz

Sonda
Czy Elżbieta Jaworowicz jest dobrą dziennikarką?
Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany