Elżbieta Zającówna jest nieuleczalnie chora. Gdy jej stan się pogorszył, podjęła decyzję

i

Autor: AKPA Elżbieta Zającówna jest nieuleczalnie chora. Gdy jej stan się pogorszył, podjęła decyzję

To dlatego zniknęła

Elżbieta Zającówna jest nieuleczalnie chora. Gdy jej stan się pogorszył, podjęła decyzję

2023-01-09 9:30

Elżbieta Zającówna (64 l.) przed laty była jedną z najbardziej lubianych aktorek w kraju. Popularność przyniosły jej role w produkcjach takich jak: "Matki, żony i kochanki" czy "Vabank". Mimo świetlanej kariery, która niewątpliwie stała przed nią otworem, Elżbieta Zającówna zdecydowała się zniknąć z mediów i zawiesić aktorską karierę. Teraz dowiadujemy się, że artystka ciężko zachorowała.

Elżbieta Zającówna byłą jedną z najbardziej cenionych aktorek, mimo to zdecydowała się zrezygnować z zawodu. Dziś skupia się na działalności charytatywnej i jest wiceprezesem fundacji Polsat. Elżbieta Zającówna nie kryje, że powodem, dla którego zdecydowała się wycofać z mediów, był stan jej zdrowia. U Zającówny zdiagnozowano nieuleczalną chorobę Von Willebranda, która powoduje zaburzenia krzepliwości krwi i długotrwałe krwawienia. To właśnie choroba skłoniła aktorkę do porzucenia kariery. Zającówna podjęła taką decyzję, gdy jej stan znaczenie się pogorszył.

- Kiedy poważnie zachorowałam, zrozumiałam, co jest w życiu najważniejsze. Zmieniło się moje podejście do zawodu. Powiedziałam sobie, że nie będę umierać na scenie - zdradziła Elżbieta Zającówna w rozmowie z "Vivą".

Od tamtej pory tylko raz zrobiła wyjątek, a przekonał ją do tego jej przyjaciel Piotr Machalica. Zającówna zagrała jego żonę w komedii romantycznej "Szczęścia chodzą parami", która trafiła do kin półtora roku po śmierci aktora.

- Wygląda na to, że ostatnie dni zdjęciowe za jego życia spędziliśmy razem - podsumowała Elżbieta Zającówna.

Myślicie, że jeszcze kiedyś wróci na ekrany? Zobaczcie, jak teraz wygląda na zdjęciach niżej.

Potrafisz na 30 dni zrezygnować z mięsa?

Posłuchaj jak tego dokonać i dlaczego WARTO spróbować!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany