Emil S., były mąż Dody, zatrzymany! Prokuratura postawi mu dodatkowe zarzuty

i

Autor: AKPA Emil S., były mąż Dody, zatrzymany! Prokuratura postawi mu dodatkowe zarzuty

Tylko u nas!

Emil S., były mąż Dody, zatrzymany! Prokuratura postawi mu dodatkowe zarzuty

2023-02-08 8:50

Emil S. (46 l.), były mąż Dody (38 l.), został zatrzymany. Jak ustalił "Super Express", prokuratura w Warszawie ma postawić mu dodatkowe zarzuty związane z przestępczą działalnością. Udało nam się dotrzeć do szczegółowych informacji. Sprawa jest poważna, a konsekwencje mogą okazać się dla mężczyzny fatalne.

Emil S. został zatrzymany! Były mąż Dody dokładnie we wtorek, 7 lutego, na polecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie został zatrzymany. Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie - jak ustalił "Super Express" - mają mu zostać przedstawione dodatkowe zarzuty związane z przestępczą działalnością. "Emil S. jest podejrzany w postępowaniu dotyczącym działania na szkodę wierzycieli spółki zajmującej się produkcją filmową", potwierdza w rozmowie z "SE" prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Poniżej więcej informacji.

Emil S., były mąż Dody, zatrzymany! Prokuratura postawi mu dodatkowe zarzuty

Emil S. nie pierwszy raz jest zatrzymany w tej sprawie. Przypomnijmy, że afera rozkręciła się przy okazji premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju", nad którym pracowała między innymi Maria Sadowska czy właśnie Doda. Śledczy mają prowadzić postępowanie w związku z pracą Emila S. jako producenta filmowego. O tym, jak szczegółowo wyglądają zarzuty, poinformujemy Państwa wkrótce.

Sonda
Jak oceniasz pracę prokuratury w Polsce?
Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.