Polska wygra Eurowizję Junior 2021? Wiemy, które miejsce w rankingu zajmuje Sara Egwu-James!

2021-11-30 12:00
Eurowizja Junior 2021: Sara Egwu James
Autor: AKPA Eurowizja Junior 2021: Sara Egwu James

Przed nami Eurowizja Junior 2021. Konkurs odbędzie się w drugiej połowie grudnia. Reprezentantką naszego kraju jest Sara Egwu-James. "Dziennik Eurowizyjny" donosi, że Polka ma ogromne szanse na zwycięstwo, ale ma też poważną konkurencję. Zobaczcie, które miejsce w rankingu zajmuje obecnie Sara!

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się we Francji. W zeszłym roku nie udało nam się wygrać konkursu. Wiele jednak wskazuje na to, że Sara Egwu-James ma ogromne szanse powtórzyć sukcesy Viki Gabor i Roksany Węgiel. Sara zaśpiewa piosenkę "Somebody". Teledysk do tego utworu dostępny jest w sieci już od początku października i bije rekordy oglądalności. Młoda artystka jest oceniana bardzo wysoko, przez co jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w konkursie.

NIE PRZEGAP: Tak wygląda teraz 69-letni Bogusław Linda. Zaszył się na innym kontynencie [ZDJĘCIA]

Dziennik Eurowizyjny donosi, że Sara Egwu-James ma ogromne szanse na wygranie Eurowizji Junior 2021. Jedyną poważną konkurencją dla Polski jest Armenia.

- Według aktualnych wyników aplikacji Eurovision Scoreboard, Polska jest jednym z głównych faworytów do wygrania JESC 2021, a w rankingu pokonuje ją tylko Armenia. Na trzecim miejscu jest Macedonia, a w czołowej piątce znalazło się też miejsce dla Włoch i Rosji. Najsłabiej radzą sobie Kazachstan, Malta i Bułgaria - czytamy w dzienniku.

A wy jak myślicie, Sara Egwu-James wygra Eurowizję 2021? Oddajcie swój głos w sondzie niżej!

NIE PRZEGAP: ZUS zawiesza wypłaty emerytur! Seniorzy stracą pieniądze. Sprawdź, ile

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

W galerii powyżej zobacz metamorfozę, jaką przeszła młoda wokalistka

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE