Kształty półnagiej Eweliny Lisowskiej odwróciły uwagę od jej wyczynów na śniegu

i

Autor: Instagram

Ależ gorąco na tym mrozie! Kształty półnagiej Eweliny Lisowskiej odwróciły uwagę od jej wyczynów na śniegu

2021-02-15 9:47

Ewelina Lisowska (29 l.) zaszalała na mrozie, jak wiele innych gwiazd, ale zrobiła to w taki sposób, że fani oszaleli! Na jej widok nawet na mrozie jest gorąco. Piosenkarka wyszła z apartamentu w samym bikini, które ukazało, jak w świetnej formie jest gwiazda. Kształty Lisowskiej odwróciły uwagę od jej spektakularnego skoku w puszysty śnieg. Zobaczcie nagranie!

Ewelina Lisowska była twarzą, a właściwie to i głosem reklam znanej sieci sklepów ze sprzętem RTV i AGD. Od pewnego czasu zastępuje ją inna piosenkarka. Teraz Cleo pojawia się w reklamach i nie podoba jej się to, że jest porównywana z koleżanką z branży. Wbiła szpilę Lisowskiej i zarzuciła jej, że nie nagrywa nowych utworów. Ewelina Lisowska nie odpowiedziała jeszcze na zaczepki Cleo. Gwiazda spędza teraz czas w Bukowinie Tatrzańskiej. Pokazała swój patent na morsowanie. Wykonała spektakularny skok w puszysty śnieg. Wyszła z apartamentu w samym bikini. Kostium był skrojony w ten sposób, że odsłonił sporo pupy i biustu. Fani nie mogli się napatrzeć na kształty wokalistki. Lisowska położyła się na śniegu i zrobiła aniołka. Internauci skomentowali jej szalony wyczyn:

- Gorrrrąca kobieta!

- Wowwwww cudna figura.

- Diabełek robi aniołka.

- Gorąca i zmysłowa kobieta.

Ależ gorąco na tym mrozie! Kształty półnagiej Eweliny Lisowskiej odwróciły uwagę od jej wyczynów na śniegu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE