Ewelina z Rolnik szuka żony przeszła metamorfozę

i

Autor: FB/@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony"

Ewelina z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. To jednak nie wszystko. Padniecie na wieść, gdzie teraz pracuje!

2022-12-01 22:00

Ewelina to uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", która zapadła w pamięć widzów jako skromna i delikatna dziewczyna. Dziś, po dwóch latach, wygląda zupełnie inaczej! Kobieta postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Co więcej, znalazła nową pracę. Padniecie, gdy dowiecie się, co teraz robi!

Ewelina to uczestniczka 7. edycji show "Rolnik szuka żony" oraz jedna z kandydatek Macieja, właściciela czereśniowego sadu. Niestety, kobiecie nie udało się znaleźć miłości w programie. Widzowie do dziś wspominają randkę, podczas której Maciej podziękował Ewelinie i odesłał ją do domu. Powiedział przy tym, że widzi, że dziewczyna jako jedyna zaangażowała się w relację z nim, ale i tak nie chce robić jej nadziei. Po tych słowach Ewelina zalała się łzami. Bardzo przeżyła tę sytuację. Jak powiedziała później przed kamerą, miała przeczucie, że odpadnie już w czasie pierwszej randki. Udział w programie nie sprawił, że znalazła ukochanego, ale z pewnością przysporzył jej fanów. Ewelina aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 7. tysięcy osób, w tym również inni uczestnicy "Rolnik szuka żony".

Ewelina przeszła metamorfozę. Znalazła też nową pracę

Dziś, po ponad dwóch latach od tego wydarzenia, Ewelina jest już zupełnie inną osobą. Kobieta zaczęła mocniej się malować i zapuściła włosy. Co więcej, kontynuowała swoją pasję, jaką jest rysunek, a nawet przekuła ją w pasję! Dziewczyna wykonuje portrety na zamówienie. To jednak nie wszystko. Ostatnio została praktykantką w studiu tatuażu! Osoby, którym podoba się sztuka Eweliny mogą mieć ją na własnej skórze.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Eweliny!

Sonda
Lubisz program "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają