Fabijański sparodiował znanego rapera. KONFLIKT nie ma końca, Maffashion wspiera ukochanego

2020-04-02 13:19
Sebastian Fabijański parodiuje Quebonafide
Autor: Instagram/YouTube Sebastian Fabijański parodiuje Quebonafide

Najpopularniejszym raperem w Polsce jest zdecydowanie Quebonafide. Jego tajemnicza przemiana sprawiła, że Internet EKSPLODOWAŁ. W swoim najnowszym singlu, raper naśmiewa się z aktora Sebastiana Fabijańskiego, który próbuje swoich sił w rapie.

W singlu pt. "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ", Quebonafide nawiązał do znanego polskiego aktora. W zwrotce umieścił przekaz adresowany do Sebastiana Fabijańskiego, który od jakiegoś czasu próbuje swoich sił na polskim rynku muzycznym, udowadniając, jak proste jest tworzenie rapu.

Znany muzyk dał MILION złotych dla swojego miasta. Otrzymał MEDAL ZASŁUGI

Oto fragment utworu wspomnianego utworu:

Słowo "Sukces" sprawia, że chciałby cię zabić każdy
Raperzy rozumiem, ale kurwa Fabijański?!
Idę sobie biegać pięknym świtem nadwiślańskim
Nie mogę przejmować się tym co gadają błazny
W moim filmie bracie to nie hajs gra rolę
Gdybym się urodził z tak zamkniętą głową
Pewnie raczej też chciałbym zostać aktorem
Tylko po to by jak najrzadziej być sobą, słowo

Aktor postanowił odpowiedzieć na Instagramie na zarzuty rapera. Sebastian zapewnił, że nigdy nie było z jego strony żadnego ataku na Quebo. Napisał również o nienawiści: - Jest 3:30 i oczy bolą od tej żółci. Dajcie sobie delikatnie na wstrzymanie. Więcej dystansu. Żałosny, żenujący, cringe itd. To miało takie być i takie było. Moje zdanie na temat hip hopu jest jakie jest, ale żeby to był aż taki towar chodliwy to bym nie podejrzewał. A już na pewno nie wtedy kiedy udzielałem wywiadu. I gadki typu „nie masz do kuby podjazdu” odpuście, bo ja do żadnego kuby nie podjeżdżam. Na Kubę to bym poleciał ;) dobrej nocy/miłego dnia. Jechanie po mnie już jest nudne. Bądźcie oryginalni ;) ps. Zamknięta głowa pozdrawia otwarte głowy ;) lalallaalallalal

Pod postem na Instagramie, który promuje nowy singiel Quebo, pojawiły się komentarze polskich gwiazd. Wszyscy cieszą się z powrotu rapera do dawnego wizerunku i gratulują mu świetnego albumu. Również Maffashion, znana influencerka i dziewczyna Fabijańskiego skomentowała post, ale szybko go usunęła. Czyżby nie chciała sprawić przykrości swojemu ukochanemu?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE