Fan Maty obudził się ze śpiączki, dzięki jego muzyce?!

i

Autor: Akpa

Fan Maty obudził się ze śpiączki, dzięki jego muzyce?! "Godzinami słuchał, a ja odmawiałam różaniec"

2021-12-28 12:23

Piosenka Michała Matczaka „Maty” (21 l.) "Żółte flamastry i grube katechetki" ma uzdrawiającą moc?! Jak podają media, fan rapera dzięki niej wybudził się ze śpiączki. Muzyk zaskoczył rekonwalescenta i złożył mu niespodziewaną wizytę.

Mata wszedł w świat polskiego show-biznesu szybko i z przytupem. Dużą rozpoznawalność zdobył, dzięki budzącemu kontrowersję utworowi "Patointeligencja", w którym opisał życie i problemy młodych ludzi, pochodzący z tzw. dobrych domów. W ekstremalnie szybkim czasie klip zdobył miliony wyświetleń, a o raperze, który jest synem Marcina Matczaka (45 l.), dyskutowano tygodniami.

Młody Matczak ostatnio odwiedził fana - Patryka, który wybudził się ze śpiączki przy piosence „Żółte flamastry i grube katechetki”. Utwór jest pewnego rodzaju modlitwą 21-latka, nawiązującą do dzieciństwa, jako okresu życia, w którym wszystko było proste.

Historię wybudzenia Patryka ze śpiączki relacjonowała w sieci jego mama. - Cuda się zdarzają! […] Godzinami słuchał tego utworu w szpitalu, a ja odmawiałam różaniec - napisała kobieta. Choć wpis jest już niedostępny, w mediach społecznościowych można znaleźć screeny.

Przeczytaj także: Kim jest Mata? Raper od "patoreakcji" i "patointeligencji". Czy to syn znanego profesora?

Mata odwiedził fana, który wybudził się ze śpiączki

Mata, kiedy poznał niezwykłą historię fana, postanowił go odwiedzić i wręczyć mu swoją najnowszą płytę. Pomimo tak pięknego gestu, w internecie nie obyło się bez krytycznych komentarzy, skierowanych w stronę rapera. Pod zdjęciem na Instagramie Popkillerpl, internauci stwierdzili, że Patryk wybudził się ze śpiączki, aby wstać i wyłączyć muzykę!

- Jakby mi ktoś takie g**** puszczał to sam bym wstał, żeby tylko to wyłączyć - stwierdził jeden z komentujących.

Napiętą sytuację załagodzili fani Maty, gratulując mu i wyjaśniając, że najważniejsze jest to, że Patryk się wybudził i czuje się dobrze.

Zobaczcie zdjęcie Maty i Patryka!

Chora na Covid urodziła córeczkę, potem przeszła piekło. „To cud, że żyję”
Sonda
Lubisz muzykę Maty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE