Filip Bobek

i

Autor: AKPA Filip Bobek

W ostatni weekend Filip Bobek ostro zaszalał z przepiękną brunetką! Były PRZYTULANKI i mnóstwo zdjęć!

2021-07-22 11:52

Filip Bobek utrzymuje w tajemnicy kulisy ze swojego życia prywatnego. Wiele kobiet wręcz marzy o randce z serialowym Markiem Dobrzańskim. Tymczasem u jego boku wciąż nie widać żadnej kobiety. Jednak Filip Bobek nie spędzał ostatniego weekendu samotnie. Gwiazdor serialu "Brzydula" nieźle zaszalał! Towarzyszyła mu przepiękna brunetka. Zobaczcie jego przytulanki i ostatnie zdjęcia!

Filip Bobek podbił serca wielu kobiet, kiedy przed laty po raz pierwszy wcielił się w Marka Dobrzańskiego w serialu "Brzydula". To właśnie ta rola przyniosła mu ogólnopolską rozpoznawalność. O przystojnym aktorze marzyła wówczas niejedna kobieta. Na przestrzeni lat Filip Bobek pojawił się na salonach z partnerką tylko raz. U jego boku zobaczyliśmy przepiękną i tajemniczą brunetkę. 

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Magda Gessler bez doczepianych włosów! Aż nas zatkało! [ZDJĘCIA]

Aktor chroni swojej prywatności. Dbał więc o to, by fotografowie nie uchwycili go na wspólnym kadrze z towarzyszącą mu pięknością. Od tamtej pory jego życie miłosne pozostaje jedną, wielką tajemnicą. Zdaje się jednak, że Filip Bobek być może odnalazł w końcu bratnią duszę.

Tak w ostatni weekend szalał Filip Bobek! Przytulanki gwiazdora serialu "Brzydula"

I choć Filip Bobek niechętnie dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia prywatnego, to nigdy nie ukrywał przed nimi swojej wielkiej pasji do fotografii. W ostatni weekend gwiazdor serialu "Brzydula" chwycił aparat w dłoń i wyruszył w plener, by robić zdjęcia! Towarzyszyła mu urocza, ciemnowłosa Natalia, która została oznaczona na jednym ze zdjęć. Z jej profilu dowiadujemy się, że podziela pasję aktora do fotografii i sztuki.

Towarzyszka zrobiła Filipowi Bobkowi zdjęcie "na przytulankach" z rzeźbą. Jesteśmy przekonani, że niejedna kobieta dałaby się pociąć, by być na miejscu tego posągu! Zobaczcie niżej zdjęcia aktora z ostatniego weekendu. W galerii zobaczycie także, jak mieszka Filip Bobek. 

NIE PRZEGAP: Edward Miszczak będzie miał dziecko z gwiazdą "Na Wspólnej"?! Powalające doniesienia mediów!

NIE PRZEGAP: Adriana Kalska ubrała się, jak wyuzdana pokojówka! Na widok tych zdjęć padniecie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE