Filip Chajzer

i

Autor: Filip Chajzer/Instagram Filip Chajzer

Co zrobił mały Aleksander?

Filip Chajzer opisał zachowanie syna na planie "Dzień dobry TVN". Fani przypominają o podziękowaniach dla mamy dziecka

2022-08-17 19:41

Filip Chajzer (38 l.) chciał się pochwalić swoim synem Aleksandrem (5 l.), którego zabrał na plan "Dzień Dobry TVN". Jednak większość Internautów zwróciła uwagę, na byłą partnerkę prezentera.

Filip Chajzer od jakiegoś czasu wymienia się opieką nad synem Aleksandrem z jego matką, Małgorzatą. Para rozstała się w obliczu skandalu, do którego doszło z udziałem prowadzącego "Dzień Dobry TVN". Przyłapano gwiazdora TVN na randce z tajemniczą kobietą. Od tamtej pory jego życie sporo się zmieniło. Wyprowadził się z pięknego domu w Konstancinie, w którym mieszkał z rodziną i zamieszkał na warszawskiej Ochocie. 

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów

Filip Chajzer chwali się, że syn korzysta z tabletu

Filip chciał zabłysnąć na Instagramie i pokazał jak jego syn Aleksander siedzi grzecznie na leżaku, podczas nagrywania "Dzień Dobry TVN". Chłopiec nie widział świata dookoła, bo grał w grę na laptopie. Chajzer z dumą napisał: 

"OFICJALNIE - MAM NAJGRZECZNIEJSZE DZIECKO ŚWIATA ❤️ Wstajemy 7:00. Aleks pyta - tato idziemy prowadzić program? ☺️ Na planie Dzień Dobry TVN na plaży w Sopocie od 8:00 do 11:30 nawet raz nie jęknął. Ja nie wiem czym ja sobie zasłużyłem na takie szczęście ☺️", napisał na Instagramie. 

Chajzer w ogniu krytyki

Wielu fanów skrytykowało fakt, że pięciolatek siedzi z tabletem. Inni natomiast zwrócili uwagę, że Chajzer powinien podziękować matce Aleksandra, bo w to również jej zasługa, że chłopczyk jest taki grzeczny. 

Podziękowania należą się tez mamie chłopca za b.dobre wychowanie. Samo nic się nie robi.

To pewnie zasługa obojga rodziców.

Matka go dobrze wychowuje, nie podniecaj się

Sonda
Twój pięciolatek korzysta z tabletu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE