Filip Chajzer śmieje się z kiszenia ogórków

i

Autor: AKPA Filip Chajzer śmieje się z kiszenia ogórków

Wyciekły kulisy

Filip Chajzer rozstał się z partnerką dwa miesiące po zaręczynach! "Głupio mu"

2023-01-24 14:00

Wydawało się, że Filip Chajzer (39 l.) układa sobie szczęśliwe życie u boku nowej narzeczonej, której oświadczył się po kilku tygodniach związku. Niestety, jak podaje Pudelek, jego bliska relacja z 25-letnią Julią przeszła do historii. Jesteście zaskoczeni?

Liczba wpadek, głupich żartów czy innych wizerunkowych wtop Filipa Chajzera jest tak wysoka, że wiele osób zastanawia się, jakim cudem prezenter jeszcze pojawia się na antenie "Dzień dobry TVN" w roli prowadzącego. Ostatnio jednak głośno było o jego prywatny życiu, w związku z tym, że paparazzi przyłapali go na schadzkach z tajemniczą kobietą, kiedy jeszcze pozostawał w związku z matką swojego dziecka. Jakby tego było mało, już dawno rozstał się z kobietą, dla której porzucił Małgorzatę Walczak, ponieważ zauroczył się w 25-letniej Julii. To właśnie jej oświadczył się na wakacjach na Dominikanie, a teraz milczy, bo znów jest singlem.

Filip Chajzer rozstał się z partnerką dwa miesiące po zaręczynach! "Głupio mu"

Wszyscy byli w szoku, kiedy na jaw wyszło, że Filip Chajzer oświadczył się młodszej o 13 lat partnerce zaledwie po kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, bo związek nie przetrwał próby czasu.

- Filip i Julia rozstali się w sylwestra w niezbyt przyjaznej atmosferze. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości - czytamy na stronie Pudelka.

Aktualnie na próżno szukać na Instagramie Filipa nowych wzmianek na temat relacji z Julią, czy nowych zdjęć ich pupili, którym założyli osobne konto. Jak twierdzi informator Pudelka, prezenterowi jest wstyd, że znów odniósł miłosną porażkę.

- Filip zrozumiał, że niepotrzebnie chwalił się w mediach zaręczynami, bo trudno było mu się wyplątać z tego związku. Dlatego przez jakiś czas robił dobrą minę do złej gry i próbował jeszcze ratować relację z Julką. Niestety, nie udało się. W redakcji nie robi już tajemnicy, że znów jest singlem, ale jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wizerunku i po prostu głupio mu przyznać publicznie, że jego kolejny związek się rozpadł.

Jesteście zaskoczeni, że znów jest singlem?

Sonda
Czy uważasz, że Filip Chajzer zbyt często zmienia partnerki?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Jak poradzić sobie z odrzuceniem przez partnera? Posłuchaj tych porad!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany