Filip Chajzer spotkał się z mężem byłej kochanki

i

Autor: instagram/@filip_chajzer, @dziendobrytvn Filip Chajzer spotkał się z mężem byłej kochanki

Co za historia

Filip Chajzer spotkał się z mężem byłej kochanki. Zrobili sobie wspólne zdjęcie

2022-12-05 14:21

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN", które prowadzili Filip Chajzer (38 l.) i Małgorzata Ohme (43 l.), pojawił się mąż byłej kochanki prezentera, Rodrigo De La Garza. Chajzer nie tylko przeprowadził rozmowę z gościem, ale również zapozował z nim do zdjęcia! Sprawdźcie szczegóły.

Filip Chajzer oświadczył się młodszej o 13 lat Julii. To jego trzecia partnerka w 2022 roku

W ostatnim czasie Filip Chajzer stał się jednym z głównych bohaterów nagłówków kolorowej prasy oraz portali plotkarskich, a wszystko to za sprawą jego bujnego życia uczuciowego. Jeszcze na początku br. był on związany z matką swojego dziecka, Małgorzatą Walczak. Krótko po tym, jak Pudelek opublikował zdjęcia prezentera całującego inną kobietę, Filip Chajzer i jego była już partnerka wydali oświadczenie o rozstaniu

Dziennikarskie śledztwo Pudelka wykazało, że nową partnerką została Anna, z którą poznał się dzięki pracy w "Dzień dobry TVN". Płomień namiętności, który połączył ją z Chajzerem, miał zgasnąć w czasie wakacji. Niespodziewanie prezenter związał się z młodszą o 13 lat Julią. Podczas wakacji w Dominikanie Filip Chajzer oświadczył się 25-letniej ukochanej po zaledwie dwóch miesiącach znajomości

Były mąż ekskochanki Filipa Chajzera w "Dzień dobry TVN". Prezenter ma z nim wspólne zdjęcia

Sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadzili Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Jednym z zaproszonych gości był były mąż, a także wspólnik byłej kochanki Chajzera - Rodrigo De La Garza. Co ciekawe, to właśnie dzięki niemu prezenter poznał Annę, z którą połączył go płomienny romans. Warto również dodać, że Filip Chajzer jest jednym z klientów projektanta. 

"Ania i Rodrigo rozstali się w ubiegłym roku. Podkreślają, że rozeszli się w przyjaźni i dziś nadal ze sobą współpracują. Marka ubiera wielu celebrytów, w tym gwiazdy „Dzień dobry TVN”. Rodrigo zaprosił Filipa na przymiarki do swojego atelier i przedstawił mu Annę" - informuje źródło portalu Jastrząb Post. 

Rodrigo De La Garza wystąpił w "Dzień dobry TVN" ze względu na 17. akcję Fundacji TVN "Podaruj misia", jest bowiem jednym z członków projektu. Na Instagramie pojawiły się wspólne zdjęcia Filipa Chajzera i byłego męża ekskochanki prezentera. Zobaczcie, jak razem pozowali!

Sonda
Kibicujesz nowemu związkowi Filipa Chajzera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany