Filip Chajzer potwierdził zaręczyny!

i

Autor: instagram/@filip_chajzer Filip Chajzer potwierdził zaręczyny!

Ale z niego romantyk

Filip Chajzer potwierdził zaręczyny! Pokazał także, jak rozpieszcza narzeczoną

2022-11-28 12:05

Niedawno media obiegła wiadomość o zaręczynach Filipa Chajzera (38 l.). Teraz sam prezenter potwierdził te doniesienia. Przy okazji Chajzer pokazał, jaki prezent sprawił narzeczonej. Myślicie, że ujął ją romantycznym gestem?

Filip Chajzer przez niemal dekadę związany był z Małgorzatą Walczak, która w 2017 roku urodziła mu syna, Aleksandra. Wiosną br. na Pudelku pojawiły się zdjęcia, na których prowadzący "DDTVN" całuje tajemniczą kobietę. W maju Filip Chajzer i Małgorzata Walczak wydali oświadczenie o rozstaniu w mediach społecznościowych. Kolorowa prasa rozpisywała się o romansie prezentera, ostatecznie jednak i ta relacja rozpadła się - mieli oni rozstać się w czasie wakacji.

Filip Chajzer szybko znalazł pocieszenie w ramionach młodszej o 13 lat Julii (25 l.). Nikt jednak nie spodziewał się, że ich relacja nabierze takiego tempa! Media donosiły, że Filip Chajzer zaręczył się z (trzecią w tym roku) ukochaną. Prezenter "Dzień Dobry TVN" oficjalnie potwierdził te informacje w nowym wpisie na Instagramie. Przy okazji pokazał, że ma duszę romantyka. 

"Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce" - napisał Filip Chajzer, polecając zlokalizowaną w Gdańsku kwiaciarnię, w której można także napić się kawy. Na zdjęciu, które dodał, zapozował z bukietem kwiatów. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki...

"Szybkie tempo, nie dziewczyna, nie partnerka, tylko już narzeczona, a dopiero było rozstanie", "Narzeczonych jak psów w Celestynowie, tylko psy są wierne", "Ileż wy tych narzeczonych, panie, macie", "Masz totalne tempo", "Konkurencję dla Królikowskiego robi czy jak?" - czytamy w komentarzach. Część fanów stanęła jednak po stronie prezentera "DDTVN" - ci życzyli mu szczęścia w miłości i składali mu życzenia urodzinowe. 

Myślicie, że właśnie takimi gestami Filip Chajzer ujął młodszą o 13 lat narzeczoną? 

Sonda
Kibicujesz nowemu związkowi Filipa Chajzera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają