Filip Chajzer zaręczył się po DWÓCH MIESIĄCACH znajomości?!

i

Autor: AKPA

Szok!

Filip Chajzer zaręczył się po DWÓCH MIESIĄCACH znajomości?! Ma tempo!

2022-11-23 17:11

Filip Chajzer (38 l.) niedawno rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Małgorzatą Walczak. Wszystko przez zdradę, której się dopuścił. Nowy związek nie przetrwał jednak próby czasu. Dziennikarz "DDTVN" nie był singlem zbyt długo i szybko wszedł w kolejną relację. Teraz media donoszą, że zaręczył się po dwóch miesiącach znajomości!

Pod koniec maja 2022 roku media obiegła szokująca informacja o rozstaniu Filipa Chajzera i jego wieloletniej partnerki, Małgorzaty Walczak. Wcześniej Pudelek opublikował zdjęcia, na których prezenter "Dzień dobry TVN" całuje inną kobietę. W mediach społecznościowych Chajzera i Walczak szybko pojawiły się oświadczenia, w których poprosili o uszanowanie ich decyzji. Podkreślili również, że przez wzgląd na dobro ich dziecka, Aleksandra, nie będą publicznie komentować tej sprawy. 

Zgodnie z informacjami Pudelka, Chajzer romansował z byłą żoną znanego projektanta garniturów. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Portal doniósł, że para zakończyła związek w wakacje.

Filip Chajzer oświadczył się partnerce po dwóch miesiącach?! Miał klęknąć przed nią podczas romantycznych wakacji

Filip Chajzer nie był singlem zbyt długo. Od pewnego czasu prezenter spotyka się z tajemniczą, 25-letnią Julią. Ostatnio zakochani spędzili wakacje na słonecznej Dominikanie. Połączyły ich podobno… psy. Para ma już wspólny profil na instagramie poświęcony ich pupilom. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że zaledwie po dwóch miesiącach znajomości Filip Chajzer postanowił iść o krok dalej i… oświadczył się Julii. Kilka dni temu w rozmowie z "Dzień doby TVN" nazwał ją swoją "narzeczoną", a teraz Pudelek opublikował ich zdjęcia z lotniska, na których widać, że kobieta ma złoty pierścionek na palcu serdecznym. Jak zdradził informator portalu, dziennikarz jeszcze będąc na urlopie wysłał znajomym z redakcji zdjęcie pierścionka. 

- Taka miłość może zdarzyć się tylko raz... na zawsze - powiedział Chajzer jakiś czas temu dziennikarzom "Faktu". 

Licząc Małgorzatę Walczak, to już jego trzecia partnerka w tym roku. Spodziewaliście się, Filip Chajzer ma takie tempo?

Sonda
Kibicujesz nowemu związkowi Filipa Chajzera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany