Flagowy program znika z anteny Polsatu! To decyzja Miszczaka

2023-01-25 18:13

Premiera kolejnej edycji "Love Island. Wyspa Miłość" zbliża się wielkimi krokami. Niestety, tej wiosny widzom nie będzie dane oglądać show na antenie Polsatu. Nowy dyrektor programowy telewizji zadecydował o przeniesieniu randkowego formatu do ramówki Czwórki. Udany ruch?

Edward Miszczak

i

Autor: East News

16 stycznia Edward Miszczak (68 l.) objął rządy w Polsacie na stanowisku dyrektora programowego. Jego niektóre decyzje już wzbudziły sporo kontrowersji. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Super Expressu", to właśnie on miał stać za wyrzuceniem Katarzyny Skrzyneckiej (53 l.) i Michała Wiśniewskiego (51 l.) z show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". I choć nowy skład muzycznego show poznaliśmy w zeszłym tygodniu, a Miszczak integrował się z gwiazdami na specjalnym spotkaniu, widzowie znów będą na niego źli. 7. edycja "Love Island" nie zostanie wyemitowana na głównej antenie Polsatu.

Flagowy program znika z anteny Polsatu! To decyzja Edwarda Miszczaka

Kwestią czasu było, aż na jaw wyjdą kolejne informacje na temat pomysłów, jakie narodziły się w głowie Edwarda Miszczaka. Gwiazdy już stresują się, że dyrektor po raz kolejny wstrzyma produkcję "Tańca z Gwiazdami", a teraz jeszcze taka degradacja... 

- Nowy sezon "Love Island" wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce - cytuje Miszczak serwis Pomponik.

Być może Miszczak ma nadzieje, że program, który zyskiwał przez kilka lat wiernych fanów, przyciągnie ich na antenę pobocznego kanału Telewizji Polsat...

Myślicie, że widzowie, a przede wszystkim fani randkowego show docenią zmiany, jakie chce wprowadzać nowy dyrektor? Program, który przez sześć pierwszych edycji emitowany był na głównej antenie telewizji po godzinie 22:00, odnotowywał całkiem dobre wyniki oglądalności.

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki